Uroda.com / Profesjonaliści / Profil - Agnieszka Gomolińska

Profil użytkownika

mantissa
profesjonalista

Nick: mantissa
W serwisie od: 2009-10-26 13:36:36
Miasto: Kraków
Zgłoszonych produktów: 0


Komentarzy w serwisie
- w tym miesiącu: 0
- ogółem: 0

Założonych wątków na forum
- w tym miesiącu: 0
- ogółem: 0

Postów na forum
- w tym miesiącu: 0
- ogółem: 1


Moja profesja: Kosmetolog
W branży od: 2000
Strona internetowa: www.medyczne-fbi.pl
Ukończone kursy: Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, Uniwersytet Warszawski, Wyższa Szkoła Ekonomii i Administracji z siedzibą w Bytomiu
Pracowałam dla: Redaktor Naczelna Beauty Forum, szkoleniowiec - "Synteza", trener kosmetyczny - Avon Cosmetics Polska, charakteryzator - Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego

O mnie

Doktor Quinn - jak mawia mój ojciec (chirurg)... Od dziecka przesiadywałam u taty w szpitalu, zmieniałam opatrunki, podgladałam operacje i zbieg nieprzyjemnych okoliczności sprawił, że niestety nie jestem lekarzem. Nie przeszkadza mi to jednak we wsłuchiwaniu się w ludzkie potrzeby ciała i ducha a moc ich zaspakajania to prawdziwy dar od Boga. Kocham to co robię i robię to z największej miłości!

Artykuły

Data dodania: 10.06.2009 12:06

Zastosowanie peelingów datuje się na czasy starożytne – już wtedy doceniano ich dobroczynne właściwości. Egipcjanki stosowały kąpiele w kwaśnym mleku będącym zasobem, stosowanego do dzisiaj, kwasu mlekowego, Turcy używali ognia opalając skórę po to, żeby wywołać złuszczenie naskórka, a Indianki mieszały mocz, zawierający zmiękczający mocznik, z pumeksem w tym samym celu. »

Data dodania: 10.06.2009 11:06

Ze wszystkich wyznaczników atrakcyjności najważniejsza jest twarz, ponieważ jest podstawowym kanałem komunikacji międzyludzkiej i stanowi ważne źródło informacji o jej właścicielu. »

Data dodania: 27.01.2010 10:01

Dlaczego po depilacji robią się stany zapalne? Najczęstszą przyczyną jest usuwanie głęboko osadzonych, o dużej cebulce włosów „pod prąd”, czyli w kierunku odwrotnym do ich wzrostu. Tak działa klasyczny wosk do depilacji i depilator. »

Data dodania: 27.01.2010 10:01

W okresie menopauzy zauważamy, że nasza skóra traci jędrność, a twarz nieładnie obwisa. Jeśli nie chcemy ingerować w nasze ciała skalpelem, najlepszym wyjściem jest wizyta u specjalisty. »

Data dodania: 17.06.2010 15:06

Cellulit to choroba cywilizacyjna, wieloczynnikowa. Coraz częściej obserwujemy go nawet u młodych i szczupłych kobiet. Niezastąpiona Nowość w walce z Cellulitem i lokalnymi depozytami tkanki tłuszczowej – w Face and Body Institute! »

do góry strony