Uroda.com / Profesjonaliści / Profil - Kamil Frankiewicz

Profil użytkownika

kamfran
profesjonalista

Nick: kamfran
W serwisie od: 2009-10-22 18:22:46
Miasto: Warszawa
Zgłoszonych produktów: 0


Komentarzy w serwisie
- w tym miesiącu: 0
- ogółem: 0

Założonych wątków na forum
- w tym miesiącu: 0
- ogółem: 0

Postów na forum
- w tym miesiącu: 0
- ogółem: 0


Moja profesja: Stylista fryzur, Wizażysta
W branży od: 2005
Strona internetowa: www.kamilfrankiewicz.pl/

O mnie

Stylista fryzur, wizażysta, pasjonat, czasem szaleniec, twórczy i trochę zakręcony :)

Artykuły

Data dodania: 04.12.2009 10:12

Na tę wyjątkową, sylwestrową noc wyczekujemy cały rok. Każda z pań chce być tego dnia najpiękniejsza. W byciu królową balu pomaga nie tylko wyszukana kreacja, biżuteria, czy modna fryzura. Należy zadbać również o piękno naszej cery. Wypoczęta twarz i idealnie dobrany makijaż sprawią, że kobiecie nie oprze się żaden mężczyzna. »

Data dodania: 07.01.2010 09:01

Karnawał to czas szalonych zabaw, strojnych imprez i eleganckich bali. Każdy z uczestników takiego wieczoru chce wyglądać wyjątkowo i przyciągać spojrzenia innych. Niewątpliwie pomoże nam w tym modna fryzura. Zarówno Panie, jak i Panowie mają w tym karnawałowym sezonie duży wybór. Styliści przygotowali szereg niezawodnych trendów fryzjerskich, które sprawią, że nasze włosy będą wyglądały pięknie w każdym otoczeniu. »

Data dodania: 26.02.2010 09:02

Nie od dziś wiemy, że o włosy należy dbać, pielęgnować je odpowiednimi kosmetykami, czy regularnie korzystać z usług fryzjera-specjalisty, by sprawić, żeby były piękne i zdrowe. Wydawać by się mogło, że opisane zabiegi przeznaczone są wyłącznie dla kobiet, nie ma jednak nic bardziej mylnego. »

Data dodania: 12.03.2010 15:03

Wiosna to czas przebudzenia, radości i kolorów, które zaczynają nabierać intensywności. To również okres zmian i wiosennych metamorfoz, także na głowie. »

Data dodania: 08.07.2010 10:07

Dla wielu kobiet chwila, w której dowiadują się, że będą miały dzidziusia, to najpiękniejszy moment w ich życiu. Każda z pań chce, by wszystko było opracowane i gotowe na czas, jednak przez to zapominają czasami o sobie i swoich włosach. »

do góry strony