Uroda.com / Profesjonaliści / Profil - Oktawia Bojko

Profil użytkownika

Farizah
profesjonalista

Nick: Farizah
W serwisie od: 2011-01-21 08:30:19
Miasto: Lubin
Zgłoszonych produktów: 0


Komentarzy w serwisie
- w tym miesiącu: 0
- ogółem: 12

Założonych wątków na forum
- w tym miesiącu: 0
- ogółem: 0

Postów na forum
- w tym miesiącu: 0
- ogółem: 1


Moja profesja: Wizażysta
W branży od: 2010
Strona internetowa: www.farizah-lubin.blogspot.com
Ukończone kursy: Brak
Pracowałam dla: Współpracowałam z firmą INFOPOLIS, która wydaje magazyny poświęcone stylizacjom ślubnym m.in. Makijaże i Fryzury do ślubu, Młoda Para itp... Współpraca z fotografem Łukaszem Haznarem przy sesjach plenerowych, oraz z innymi fotografami przy sesjach studyjnych

O mnie

Witam. Nazywam się Oktawia Bojko i wizażem zajmuję się od 2010r. W skład moich umiejętności wchodzą makijaże różnego typu, m.in.: makijaże dzienne, wieczorowe, stylizacja biznesmen-bizneswomen, ślubne wraz z próbnym, artystyczne, makijaż Lady- kobiety dojżałej, fotograficzne i wiele innych. Pracuję pędzlami firmy Maestro na kosmetykach firm: M.A.C, Inglot, L'oreal Paris, Paese, Bell, Rimmel, Astor, ArtDeco Współpracowałam z wydawnictwem INFOPOLIS przy tworzeniu magazynu o tematyce ślubnej, który cieszy się dużą popularnością wśród wizażystów i panien młodych. Moje prace są znane wśrod znajomych, przyjaciół oraz w środowisku objętym tematyką wizażu. Mam nadzieję że moje porady przydadzą się państwu w podejmowaniu słusznych decyzji odnośnie wizażu oraz pielęgnacji. Zapraszam także do nadsyłania propozycji tematów jakie miałabym poruszyć oraz makijaży jakie miałabym wykonać krok po kroku. Pozdrawiam, Bojko Oktawia. Make-up artist.

Artykuły

Data dodania: 07.02.2011 10:02

Kontynuujemy podział na typy urody, przyszła kolej na makijaż dla kobiety o typie urody lato. Jest to pierwszy typ urody zaliczający się do grupy odcieni chłodnych, czyli z wyraźnym pigmentem różowym występującym w skórze. Jako że 80% polek jest właśnie typu chłodnego postanowiłam zrobić dla was makijaż karnawałowy oparty o kolor niebieski i długie sztuczne rzęsy. Ale najpierw opis pani Lato. »

Data dodania: 07.02.2011 12:02

Dzisiaj mam dla was makijaż oraz określenie kolejnego typu urody czyli Jesieni . Dowiedzcie się po czym rozpoznać panią jesień i jaki makijaż do niej pasuje. »

Data dodania: 22.02.2011 15:02

Ponadczasowy, wyjątkowo kobiecy makijaż, z którego wykonaniem żadna kobieta nie powinna mieć problemu. Kocie oczy podkreślone eye-linerem i usta mocno zaznaczone czerwoną szminką. »

Data dodania: 23.02.2011 11:02

Ostatnia to już część podziału na typy urody. Jest nią dzisiaj Zima i o niej będę Wam opowiadać. »

Data dodania: 21.09.2011 14:09

Dzisiaj postanowiłam zrobić makijaż na imprezę muzyczną, czyli różnego typu koncerty rockowe. Jeżeli był ktoś na takim koncercie, to na pewno zauważył, że większość dziewczyn maluje się bardzo standardowo, czyli czarne oko i blade lub krwisto czerwone usta. »

Komentarze

Data dodania: 22.06.2011 22:06

dziwie się że innym testerkom tak krótko się trzymała... u mnie trzymała się te 8 dni wiadomo nie tak jak w 1 dzień ale i tak było dobrze:D kupiłam raz jeszcze:D »

Data dodania: 22.06.2011 22:06

Latem czuję się pięknie bo moja skóra mieni się drobinkami złota oraz delikatną opalenizną. Czuje się też pięknie ponieważ mogę odkryć trochę ciało i chodzić w bluzkach na ramiączkach ... »

Data dodania: 21.06.2011 08:06

Przy wyjeździe na wakacje najczęściej wspominam moje ulubione wakacje kiedy jeszcze byłam bardzo mała. Pojechałam wtedy z moimi rodzicami nad nasze rodzime morze aby wygrzewać się na plaży i odpocząć ... »

Data dodania: 19.05.2011 18:05

Włosy latem zasługują na szczególną ochronę przed słońcem i słoną oraz chlorowaną wodą. W tym czasie warto bardziej przyglądać się naszym włosóm bo dzięki temu możemy rozpoznać ich ... »

Data dodania: 15.05.2011 16:05

Ja akurat jestem kobietą i napiszę jak dba o pielęgnacje swojego ciała i twarzy mój mężczyzna. Mój mąż nie należy do mężczyzn którzy przesadnie dbają o siebie z czego się cieszę;) Natomiast ... »

do góry strony