Uroda.com / Metamorfozy / Pozostałe metamorfozy

Metamorfozy

Pozostałe metamorfozy


Walentynki to wyjątkowy dzień w roku, w którym okazujemy sobie bliskość i uczucia. Tego dnia obsypujemy ukochane osoby prezentami i pocałunkami. Gosia Wierzbicka postanowiła zrobić swojemu mężowi inną niespodziankę i poddała się metamorfozie. »

Ocena: 39
Komentarze (10)

metamorfoza

Dzień Chłopaka to idealna okazja, by poddać się męskiej metamorfozie. Jako osobę gotową do zmiany swojego wizerunku zaprosiliśmy 23-letniego Łukasza Mikulskiego. Zaproponowaliśmy mu zabieg pielęgnacyjny w Perfumerii Douglas, nową fryzurę oraz trzy propozycję strojów na różne okazje. Tym razem do akcji włączyli się: fryzjer-stylista Jarek Ćwik oraz sklepy: Reserved i Cropp Town z Galerii Krakowskiej. »

Ocena: 25
Komentarze (14)

metamorfoza

Nasza pierwsza wspólna metamorfoza odbyła się w Perfumerii Douglas w Galerii Krakowskiej 6 kwietnia 2009 roku z udziałem wizażystki Ani Pytki i modelki Martyny Foremnej. »

Ocena: 38
Komentarze (7)

metamorfoza

We wtorek 12.05.2009 odbyła się druga metamorfoza zorganizowana przez nasz portal wspólnie z perfumerią Douglas. Tym razem dołączyły do niej: salon fryzjerski Strefa Fryzur oraz butik Mango z Galerii Krakowskiej. Jako osobę gotową do zmiany swojego wizerunku, zaprosiliśmy 24-letnią Ewę Neńko. »

Ocena: 41
Komentarze (2)

metamorfoza

Kolejną „urodową” metamorfozę przeszła Pani Ewa. Zafundowaliśmy jej zmianę wizerunku w ten jeden szczególny dla mam dzień – Dzień Matki. Zaproponowaliśmy jej zabieg pielęgnacyjny w Perfumerii Douglas, profesjonalny makijaż, nowe uczesanie oraz propozycję strojów odpowiednich do jej sylwetki. »

Ocena: 48
Komentarze (4)
do góry strony