Uroda.com / Metamorfozy

Metamorfozy

Metamorfoza Gosi Wierzbickiej

Walentynkowa metamorfoza z Perfumeriami Douglas

Walentynki to wyjątkowy dzień w roku, w którym okazujemy sobie bliskość i uczucia. Tego dnia obsypujemy ukochane osoby prezentami i pocałunkami. Gosia Wierzbicka postanowiła zrobić swojemu mężowi ... »

Ocena: 39
Komentarze (10)
Czytaj także

Walentynkowa metamorfoza z Perfumeriami Douglas

Ocena: 39

Walentynki to wyjątkowy dzień w roku, w którym okazujemy sobie bliskość i uczucia. Tego dnia obsypujemy ukochane osoby prezentami i pocałunkami. Gosia Wierzbicka postanowiła ... »

Komentarze (10)

Metamorfoza z okazji Dnia Chłopaka z Perfumeriami Douglas

Ocena: 25

Dzień Chłopaka to idealna okazja, by poddać się męskiej metamorfozie. Jako osobę gotową do zmiany swojego wizerunku zaprosiliśmy 23-letniego Łukasza Mikulskiego. Zaproponowaliśmy ... »

Komentarze (14)

Metamorfoza z Perfumeriami Douglas cz.1

Ocena: 38

Nasza pierwsza wspólna metamorfoza odbyła się w Perfumerii Douglas w Galerii Krakowskiej 6 kwietnia 2009 roku z udziałem wizażystki Ani Pytki i modelki Martyny Foremnej. »

Komentarze (7)

Metamorfoza z Perfumeriami Douglas cz.2

Ocena: 41

We wtorek 12.05.2009 odbyła się druga metamorfoza zorganizowana przez nasz portal wspólnie z perfumerią Douglas. Tym razem dołączyły do niej: salon fryzjerski Strefa Fryzur oraz ... »

Komentarze (2)

Metamorfoza na Dzień Matki z Perfumeriami Douglas

Ocena: 48

Kolejną „urodową” metamorfozę przeszła Pani Ewa. Zafundowaliśmy jej zmianę wizerunku w ten jeden szczególny dla mam dzień – Dzień Matki. Zaproponowaliśmy jej zabieg ... »

Komentarze (4)

do góry strony