Redakcja

Jesteś właścicielem salonu? Dodaj swój salon

Nasz zespół

Uroda.com to zupełnie nowy w polskim internecie portal, poświęcony szeroko pojętej tematyce urody. Jest on skierowany zarówno do internautów zainteresowanych tematyką urody, jak i do profesjonalistów z branży – kosmetyczek, fryzjerów, stylistów, etc. Innowacyjność projektu polega na tym, że stwarza on szansę na promowanie siebie i własnej działalności.

Poprzez aktywne uczestnictwo na portalu możliwe jest informowanie potencjalnych klientów o nowościach, ich edukacja, a także zachęcenie do skorzystania z usług. Form aktywności użytkowników jest wiele – np. informowanie o promocjach i nowościach w ofercie, zamieszczanie zapowiedzi ciekawych wydarzeń, czy też udział w różnego typu akcjach współorganizowanych z portalem. Uroda.com umożliwia zaistnienie w świadomości klientów, a także stworzenie lub wzmocnienie własnej marki, co jest niebagatelne w obliczu ogromnej liczby usługodawców na rynku.

Na zawartość merytoryczną portalu składa się wartościowa treść, której adresatami są internauci zainteresowani tematyką urody. Profesjonaliści znajdą na Urodzie.com przydatne informacje o najciekawszych wydarzeniach w branży i targach, jak również o nowościach i trendach. Właściciele salonów natomiast wypromują własną firmę.

Zapraszamy już teraz do zaistnienia na portalu Uroda.com

Zespół tworzą:

Paulina Rogala

Paulina Rogala
e-mail: paulina.rogala@uroda.com

Wykazuje zachłanną fascynację wszystkim, co tajemnicze i niewyjaśnione. Nie przyjmuje żadnej teorii, zanim jej wcześniej szczegółowo nie przeanalizuje. Uparta indywidualistka z niepoprawną słabością do kolorowych apaszek, drewnianych rzeźb, latynoamerykańskiej muzyki folkowej i Marqueza. Uzależniona od kawy pasjonatka nowych technologii. W Redakcji Uroda.com dba o to, aby codziennie dotarła do Was porcja interesujących materiałów, dzięki którym łatwiej Wam będzie zgłębiać tajemnicę piękna. :)


Klaudia Halz

Klaudia Halz
e-mail: klaudia.halz@uroda.com

Jest miłośniczką polnych kwiatów, długich wycieczek rowerowych i pięknych drobiazgów. Uwielbia ziołowe herbaty i naturalne kosmetyki. Niestety szybko ulega pokusom, szczególnie tym słodkim. W Redakcji Uroda.com zajmuje się kontaktem z klientami, organizuje dla Was konkursy oraz testowania.


Wioleta Derkowska

Wioleta Derkowska
e-mail: wioleta.derkowska@uroda.com

Życie i praca to dla niej wyzwanie. Dziennikarstwo z pełną powagą traktuje jako powołanie. Lubi spotkania i rozmowy z ludźmi. Szczególnie tymi nietypowymi, intrygującymi, którzy mają jakąś pasję , hobby, specyficzny sposób na życie. Jest otwarta na ludzi. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, czytać książki i spotykać się w gronie znajomych. Interesuje się także nowinkami kosmetycznymi, technicznymi itd. Lubi gotować, chociaż nie zawsze jej to wychodzi. Z pełną determinacją nadal stara się jednak ugotować coś zjadliwego. Jest gadułą, której nie sposób poskromić.

Kontakt z nami pod adresem redakcja(at)uroda.com.

do góry strony