Uroda.com / Forum / Różne - Różne / Słabe libido

Forum

Różne

Wątek: Słabe libido

Słabe libido

Link do tego posta Słabe libido

wazerka

wazerka

W serwisie od dnia:
2015-04-25 19:00:17

ilość postów na forum:
24

IP : 212.91.26.106

Witam. Mam problem z seksem otóż jestem z moim partnerem juz 4 lata mamy razem półroczną córkę. Od jakis 2 lat nie mam ochoty na seks ani inne rzeczy kiedyś mogliśmy robić to godzinami co dziennie a teraz... gdy juz sie kochamy ja nic nie czuje, zero przyjemności zero! Ja nie wiem co jest ze mną nie tak lubiłam to. Dodam że seks później zaczynał sie tak samo i kończył sie tak samo nuda. Myślę ze zwyczajnie mi się seks zbrzydł, bo gdy nawet nie miałam ochoty to mu \'dawalam\' zeby sie odczepił i sie nie dąsał a jak się nie ma ochoty to jest sie jak \"kłoda\" i już tak zostało.
Ostatnio miałam chęć na seks ale gdy we mnie wszedł znowu nic nie czułam zero pożądania go a kiedyś mnie az ściskało w brzuchu z podniecenia.
Link do tego posta

eqierka

W serwisie od dnia:
2015-01-23 09:07:50

ilość postów na forum:
18

IP : 212.91.26.106

Czyli masz problem z libido, pytanie czy nie interesuje Cię seks tylko z tym partnerem czy ogólnie straciłaś jakiekolwiek potrzeby ? Proponowałabym sprawdzić hormony one często potrafią narobić bałagan w życiu.
Polecam nowe doznania i zabawki. Dobrze jest zastanowić się nad masażem erotycznym
orientmasaz.pl/warszawa/

Tutaj można zapisac sie na masaż erotyczny w Warszawie.

Informacje o forum

• Zarejestrowanych: 75161
  • Obecnie aktywnych: 1976
  • Regulamin forum: czytaj regulamin

Kontakt z moderatorem: Paulina Rogala - Wyślij wiadomość

Grupa zawiera nowe wiadomości na forum

Grupa nie zawiera nowych wiadomości na forum