Uroda.com / Forum / Różne - Różne / Poszukujemy wózka dziecięcego

Forum

Różne

Wątek: Poszukujemy wózka dziecięcego

Poszukujemy wózka dziecięcego

Link do tego posta Poszukujemy wózka dziecięcego

Marta27

Marta27

W serwisie od dnia:
2018-03-02 13:11:16

ilość postów na forum:
3

IP : 89.66.116.203

Cześć!

Za niedługi czas powiększy nam się rodzina :) Z tej okazji wraz z mężem poszukujemy wózków dziecięcych. Raczej nie zamierzamy oszczędzać, ale również nie chcemy płacić jak za nowy samochód.
Podzielcie się proszę opiniami, linkami do stron.
Z góry dziękujemy za pomoc :)
Link do tego posta

Eduś

W serwisie od dnia:
2018-09-20 11:54:31

ilość postów na forum:
4

IP : 217.96.204.240

Na pewno znajdziecie coś w sklepie 3 Kiwi. Ja tam kupowałam wózek, pamiętajcie też o zabawkach. Maluch też od pierwszego roku życia będzie chciał być samodzielny więc z pewnością dobrze sprawdzi się jeździk. Znajdziecie go tutaj: https://edukatorek.pl/79-jezdziki
Link do tego posta

tinka

W serwisie od dnia:
2016-01-28 18:07:51

ilość postów na forum:
23

IP : 89.64.15.77

Wracając do wózka to zdecydowanie najlepszy, prowadzący w różnych rankingach wózków jest x-lander, sama mam taki i jestem z niego mega zadowolona, bardzo wygodnie się go prowadzi a ma też wielki kosz zakupowy, dużą budkę i bajeranckie diody led w podnóżku
Link do tego posta

Ma_mania

W serwisie od dnia:
2019-05-30 09:19:23

ilość postów na forum:
30

IP : 89.66.187.131

Jejku, gratualcje! <3 Jak Wam się uda znaleźć wózeczek - dajcie znać, też jestem w trakcie poszukiwań. Nie wiem czy nie zdecyduję się na używany. A tymczasem - jak przyszła mama do przyszłej mamy - muszę Ci się pochwalić moją najnowszą zdobyczą! Kupiłam sobie gniazdo dla niemowlaka dino Sebra. Cudowne, urocze, jestem zakochana, wzorek w małe dinusie.