Uroda.com / Forum / Różne - Różne / Jesienne urlopowanie

Forum

Różne

Wątek: Jesienne urlopowanie

Jesienne urlopowanie

Link do tego posta Jesienne urlopowanie

Stokrota

Stokrota

W serwisie od dnia:
2016-01-23 19:33:36

ilość postów na forum:
11

IP : 77.65.96.119

W tym roku przypadł mi urlop we wrześniu. Gdzie Waszym zdaniem można wyjechać w poszukiwaniu lata? Poszukuję czegoś oryginalnego by ten urlop pomimo iż wrześniowy był wyjątkowy.
Link do tego posta

Ewka123

W serwisie od dnia:
2017-08-31 22:59:56

ilość postów na forum:
1

IP : 46.169.81.105

Wrzesień to bardzo fajny czas na urlop,ceny są troszkę mniejsze niż w sezonie i turystów trochę mniej.To jak chcesz zaplanować swój urlop zależy od tego jak lubisz spedzac wolny czas.Ja uwielbiam czynny wypoczynek,lubię dużo zwiedzać,chodzić po górach,podziwiać widoki.Trzy lata temu właśnie we wrześniu wybraliśmy sie ze znajomymi na wyprawe po Gruzji.Było cudownie,piękne widoki,przemili ludzie i pyszne jedzenie.Jeżeli nie masz pomysłu na urlop to polecam Gruzje:)A w przyszłym roku planujemy zwiedzić jeszcze Armenię,mam nadzieję,że nam sie uda:)
Link do tego posta

Mysz

W serwisie od dnia:
2017-09-12 15:14:17

ilość postów na forum:
3

IP : 77.65.98.58

Gruzja i Armenia to fantastyczna propozycja wyjazdu. Byłam tam w zeszłym roku z warszawskim biurem podróży, Wytwórnią Wypraw. Muszę przyznać, że był to najwspanialszy urlop. Różnorodność zwiedzanych miejsc, piękne widoki i fajna atmosfera. Mieliśmy sympatycznego pilota wycieczki, który ciekawie opowiadał o zwiedzanych miejscach, anegdotami sypał z rękawa. Zgrana ekipa wycieczki co wieczór spotykała się na wspólnym biesiadowaniu. Do dziś podtrzymuje znajomości z większością. serdecznie polecam i życzę równie wspaniałego wypoczynku.
Link do tego posta

Stokrota

W serwisie od dnia:
2016-01-23 19:33:36

ilość postów na forum:
11

IP : 77.65.97.16

Gruzja i Armenia nigdy nie obrałabym takiego kierunku swego urlopowania. Z ciekawości spojrzałam na ofertę i muszę przyznać, że jest bardzo atrakcyjna no i są jeszcze miejsca. Przedyskutuję to jeszcze ze swą drugą połową i kto wie może w tym roku będziemy zwiedzać Batumi, Tbilisi czy podziwiać urokliwe góry Kaukaz.