Uroda.com / Forum / Różne - Różne / Czy ktoś kupowal mieszkanie w Gdańsku

Forum

Różne

Wątek: Czy ktoś kupowal mieszkanie w Gdańsku

Czy ktoś kupowal mieszkanie w Gdańsku

Link do tego posta Czy ktoś kupowal mieszkanie w Gdańsku

ashja

ashja

W serwisie od dnia:
2015-02-15 15:02:50

ilość postów na forum:
50

IP : 185.97.16.173

Tak jak w temacie. Czy ktoś z Was kupował może mieszkanie w Gdańsku? Jakie dzielnice polecicie wziąc pod uwage jeśli chodzi o kupno nieruchomosci?

No i jakie dzielnice polecicie pod kątem zamieszkania?
Link do tego posta

ashja

W serwisie od dnia:
2015-02-15 15:02:50

ilość postów na forum:
50

IP : 212.91.26.207

Ja kupiłam niedawno od dewelopera. Co do grubości ścian w tym bloku jeszcze się nie wypowiem, bo sąsiedzi się dopiero wprowadzają, natomiast wcześniej też mieszkałam w nowym bloku i sąsiadów w ogóle nie było słychać, także to niekoniecznie jest tak 1:1. Lokalizację też mam ok, także da się znaleźć, a za to nie musiałam rezygnować z dostępności miejsc parkingowych. Na infrastrukturę wystarczy trochę poczekać i niedługo wokoło pootwierają się sklepiki, ma być kilka nawet na osiedlu. Moim zdaniem jeśli planuje się mieszkać kilkanascie czy kilkadziesiąt lat, to warto wykazać się taka cierpliwością. Deweloper dogadał się nawet z władzami miasta na otworzenie państwowego przedszkola w jednym z etapów. I naprawdę dużo zależy od dewelopera i jego standardów, można znaleźć wykonania, które nie są patodeweloperką. Warto sprawdzić poprzednie inwestycje tego samego dewelopera, popytać mieszkańców itd.

Jesli szukasz ciekwej dzielnicy polecam zerknąć sobie na ogłoszenia mieszkań Gdańsk Przymorze

Moim zdaniem jest to jedna z ciekawszych dzielnic.
Link do tego posta

Marta192

W serwisie od dnia:
2021-03-22 14:44:26

ilość postów na forum:
26

IP : 178.235.188.20

Przymorze, Śródmieście, Wrzeszcz
Link do tego posta

Zosia_K

W serwisie od dnia:
2019-12-23 08:27:42

ilość postów na forum:
7

IP : 77.65.112.90

Ja kupiłam małe studio na Oliwie. Dobra okolica, zielona i nieźle skomunikowana z reszta miasta. Samo mieszkanko jest malutkie, bardzo przytulne jak na kawalerkę. O wystrój zadbałam sama, no może korzystając z tych inspiracji https://www.mirjan24.pl/content/category/2-inspiracje i podpowiedzi zamieszczonych na blogach.
Link do tego posta

eleczka898

W serwisie od dnia:
2021-02-22 15:00:12

ilość postów na forum:
42

IP : 212.91.26.29

Przymorze, wrzeszcz, śródmieście

Informacje o forum

• Zarejestrowanych: 78735
  • Obecnie aktywnych: 2025
  • Regulamin forum: czytaj regulamin