dobry fryzjer wrocław

Link do tego posta dobry fryzjer wrocław

Emila88

Emila88

W serwisie od dnia:
2009-07-24 11:14:50

ilość postów na forum:
15

post moderowany

dobry fryzjer wrocław - zna ktoś? czy jest jakiś dobry fryzjer wrocław lub okolice. najlepiej taki, który ma nietypowe i ciekawe pomysły co zrobić z włosami :D
Link do tego posta

annpaww

W serwisie od dnia:
2011-10-03 20:13:17

ilość postów na forum:
2

IP : 89.79.176.137

Hej,
Polecam Ci nowo otwarty salon na Kazimierzu.ma ciekawą atmosferę a co najważniejsze - robią z włosami niesamowite rzeczy. Pracownia nie ma szyldu ani żadnej reklamy jest na 1-szym piętrze w kamienicy i dostępna jest tylko dla wtajemniczonych (także trzeba się umówić telefonicznie).sama dostałam namiary od koleżanki w pracy i muszę przyznać że po tych wszystkich dotychczasowych traumatycznych przejściach u fryzjera wyszłam z tego salonu zupełnie odmieniona i z super samopoczuciem.Ludzie, którzy tam pracują mają duże pojęcie o tym co robią i są w stanie zaproponować Ci coś nsas prawdę oryginalnego i pasującego do Twojego typu urody, kształtu twarzy itp. www.wierzbicki-pracownia-fryzur.pl
Link do tego posta

kclb81207

W serwisie od dnia:
2011-07-27 13:49:39

ilość postów na forum:
48

IP : 31.174.73.95

użytkownik annpaww napisał:

Hej,Polecam Ci nowo otwarty salon na Kazimierzu.ma ciekawą atmosferę a co najważniejsze - robią z włosami niesamowite rzeczy. Pracownia nie ma szyldu ani żadnej reklamy jest na 1-szym piętrze w kamienicy i dostępna jest tylko dla wtajemniczonych (także trzeba się umówić telefonicznie).sama dostałam namiary od koleżanki w pracy i muszę przyznać że po tych wszystkich dotychczasowych traumatycznych przejściach u fryzjera wyszłam z tego salonu zupełnie odmieniona i z super samopoczuciem.Ludzie, którzy tam pracują mają duże pojęcie o tym co robią i są w stanie zaproponować Ci coś nsas prawdę oryginalnego i pasującego do Twojego typu urody, kształtu twarzy itp. www.wierzbicki-pracownia-fryzur.pl

Trafilam tam na 'wakacjach" - REWELKA !!!
Link do tego posta

gala

W serwisie od dnia:
2013-09-06 11:56:22

ilość postów na forum:
5

IP : 212.96.244.35

Nie istnieje chyba taki. Szłam z prostą misją - powiększenie objętości włosów. Niestety żaden fachura sobie nie poradził - następnego dnia włosy wyglądały tak samo źle. Co ciekawe - sama dużo więcej zrobiłam z pomocą zwykłego szamponu, Hb Jeunesse ;-)

Informacje o forum

• Zarejestrowanych: 75178
  • Obecnie aktywnych: 1976
  • Regulamin forum: czytaj regulamin

Kontakt z moderatorem: Paulina Rogala - Wyślij wiadomość

Grupa zawiera nowe wiadomości na forum

Grupa nie zawiera nowych wiadomości na forum