Uroda.com / Forum / Profesjonalnie - Profesjonalnie o twarzy / wybielanie piegów na stałe

Forum

Profesjonalnie o twarzy

Wątek: wybielanie piegów na stałe

wybielanie piegów na stałe

Link do tego posta wybielanie piegów na stałe

Iga84

Iga84

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:51:13

ilość postów na forum:
35

post moderowany

Jest jakiś sposób na stałe wybielanie piegów ? Są jakieś profesjonalne zabiegi ? Interesuje mnie stałe wybielanie piegów !
Link do tego posta

Minerwa

W serwisie od dnia:
2010-04-29 21:22:19

ilość postów na forum:
31

IP : 83.27.167.124

Witaj,
na intensywne wybielanie jest teraz trochę za późno (koniec kwietna). Wszelkie przebarwienia wybiela się od późnej wiosny do wczesnej jesieni.
Przez cały rok można wykonywać głęboki peeling ziołowy Neoderma lub Anesi, na dzień koniecznie stosować krem z filtrem!
Nawet jeżeli zimą uda się zlikwidować piegi zupełnie, mogą wrócić po ekspozycji na słońce (lub solarium).
Link do tego posta

Danuska27

W serwisie od dnia:
2015-02-02 13:50:10

ilość postów na forum:
7

IP : 89.65.29.119

Witam mam 50 lat i borykam się z tymi okropnymi piegami teraz ładnie wyglądam bo są pochowane w czasie zimy, martwię się że jest koniec lutego zaraz będzie grzać słońce i wyjdą mi. Proszę o pomoc jaki krem stosować mam na myśli broker jakiej firmy? Czytałam trochę i są podzielone zdania podobno natka pietruszki zalana wodą i przemywać buzie podobno zbledna,proszę o konkretne porady już wypróbowane sprawdzone dziękuje bardzo:)
Link do tego posta

prada_marmolada

W serwisie od dnia:
2019-03-04 13:25:57

ilość postów na forum:
15

IP : 178.255.45.135

pierwszy raz słyszę o wybielaniu piegów o.O to jest możliwe?