Strona 2 z 2

Wampirzy lifting

Link do tego posta

karinos

W serwisie od dnia:
2017-03-15 10:54:11

ilość postów na forum:
6

IP : 79.184.79.21

Tak. Muszę przyznać, że sam zabieg może przerażać. Ale nie ma się czego bać. Ból jest do zniesienia. A sam zabieg jest całkowicie bezpieczny. Wykorzystuje się do niego swoje własne osocze bogatopłytkowe. W Coco-Time zabieg przeprowadzany jest w bardzo higienicznych warunkach. Po takim zabiegu zmarszczki znikają, ale twarz nadal ma naturalny wygląd. W mojej ocenie świetna alternatywa dla botoksu i kwasu hialuronowego.
Link do tego posta

caro83

W serwisie od dnia:
2017-11-01 18:17:10

ilość postów na forum:
3

IP : 92.55.195.150

Jeśli chodzi o pielęgnację twarzy to ja w Coco-Time korzystam z karboksyterapii. I też narzekać nie mogę. Zabieg też polega na ostrzykiwaniu wybranych miejsc odpowiednio dobranymi dawkami dwutlenku węgla. Karboksyterapia jest bardzo skuteczna i to nie tylko jeśli chodzi o twarz, bo zabieg ten można prawie na całe ciało stosować.
Link do tego posta

karinos

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
6

IP : 79.184.70.187

Moja przyjaciółka regularnie z karboksyterapii korzysta w Coco-Time. I to nie tylko na twarz. Wiem, że zabieg ten stosuje w celu rewitalizacji skóry na szyi, twarzy, na dłoniach. Do tego na cellulit miała też robione karbo (i tu widziałam efekty – rewelacja). Karboksyterapia też może wyglądać \"groźnie\", ale jak przy wampirzym liftingu, nie ma się czego bać.
Link do tego posta

caro83

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
3

IP : 79.184.76.129

Całkowicie się z tobą zgadzam. Nie ma się czego bać. Karboksyterapia jest całkowicie bezpieczna. Wprowadzane dawki dwutlenku węgla są kontrolowane. Sam zabieg jest higieniczny. W zależności od problemu i partii ciała potrzeba kilku zabiegów w serii, by otrzymać efekt końcowy, ale warto. Karboksyterapii w COCO-TIME trzeba po prostu spróbować.
Link do tego posta

karinos

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
6

Fajnie, że w COCO-TIME można z takich zabiegów skorzystać i generalnie z zabiegów, które są innowacyjne i są nowością na rynku. To wygodne, gdy w jednym zaufanym gabinecie, można mieć dostęp do wszystkiego. A jeśli chodzi o karboksyterapię to mi się podoba wszechstronne działanie tego zabiegu. Praktycznie każda kobieta znajdzie wśród efektów karbo coś dla siebie.
Link do tego posta

iwi32

W serwisie od dnia:
2017-10-18 08:55:22

ilość postów na forum:
3

Dziewczyny, a czy któraś z Was stosowała może wypełniacze? I robiła ten zabieg w gabinecie COCO-TIME? Moja mama od dawna narzeka, że ma \"mopsika\" na twarzy – obwisłe policzki. Opadnięte brwi, no i zmarszczki. Gdzieś obiło mi się o uszy, że wypełniacze doskonale radzą sobie z takimi problemami, jak ma moja mama. Może podpowiecie czy warto zapisać ją na coś takiego?
Link do tego posta

karinos

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
6

Nie miałam okazji stosować, ale w COCO-TIME faktycznie mają zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy. Wiem, że pracują na bardzo dobrych preparatach Juvederm. Na \"mopsika\" jak piszesz, wypełniacze będą idealne. Odpowiednio dobrane preparaty zatrzymują też procesy starzenia w skórze. Myślę, że najlepiej podpytać na miejscu.
Link do tego posta

caro83

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
3

IP : 79.184.72.92

W mojej ocenie warto. Takie wypełniacze doskonale sobie radzą z takimi problemami. Myślę zresztą, że jak się zdecydujesz na zabieg w COCO-TIME to wszystko tam wytłumaczą. Przed zabiegiem jest konsultacja lekarska – dobór wypełniacza, a także techniki jego podania. Jeśli mama ma wątpliwości umów ją na konsultację.
Link do tego posta

iwi32

W serwisie od dnia:
2017-10-18 08:55:22

ilość postów na forum:
3

W to, że COCO-TIME jest bardzo dobrym i profesjonalnym salonem – nie wątpię. Ale fajnie, że Wy też macie tak dobre zdanie o nich i o zabiegach tam przeprowadzonych. Mama trochę się obawiała tych wypełniaczy, ale podsunęłam jej te informacje na stronie, o których pisałyście i chyba się zdecyduje. Przekonuje są zarówno możliwość redukcji zmarszczek, jak i korekta opadniętych brwi i policzków.
Link do tego posta

janka45

W serwisie od dnia:
2016-10-22 11:22:56

ilość postów na forum:
7

IP : 83.22.224.190

W COCO-TIME z tego co moja znajoma była. Jest fachowa obsługa i bez konsultacji nie wykonują zabiegów. Najważniejsze bezpieczeństwo. Wszystko odbywa się sterylnie, nie ma czego się obawiać. Lifting ten widziałam u niej i sama zastanawiam się nad takim wykonaniem. Bo kiedyś takie coś wykonywałam. Może warto powtórzyć.
Link do tego posta

asiula65

W serwisie od dnia:
2017-09-29 18:12:57

ilość postów na forum:
2

IP : 83.10.207.13

To prawda w COCO-Time jest wszystko fajnie, estetycznie i sterylnie. Na pewno takie zabiegi fajne są. A dawno wykonywałaś taki zabieg? Może nie masz potrzeby już go powtarzać. Pewnie po konsultacji wszystko będzie ok i nie będzie takiej potrzeby. Czasem dużej integracji nie trzeba w nasze ciało.
Link do tego posta

Janka79

W serwisie od dnia:
2017-09-14 19:10:06

ilość postów na forum:
1

IP : 83.4.73.178

Wykonywałam taki zabieg 3-4 lata temu. Moim zdaniem można by było pomyśleć o czymś tak naprawdę na moją twarz, bo już widać, że to nie to samo. Wiem, że warto bo u mnie długo się to utrzymywało, a nie kosztowało znów zbyt wiele. COCO-TIME ma profesjonalne osoby, które wykonują takie właśnie zabiegi.
Link do tego posta

asiula65

W serwisie od dnia:
2017-09-29 18:12:57

ilość postów na forum:
2

IP : 83.4.73.178

A to skonsultuj się z Panią, która zajmuje się tam konsultacją w COCO-TIME. Jest to spory czas, masz rację. Super opcja, bo zawsze poradzą nam co wybrać. Może warto jeszcze zapytać o inne zabiegi. Bo na takie rzeczy poprawkowe warto popytać jeszcze o nowoczesne zabiegi na miejscu.
Link do tego posta

mikara

W serwisie od dnia:
2017-12-14 18:30:45

ilość postów na forum:
5

IP : 109.125.225.44

Diewczyny tak zachwalałyście ten coco-time, że właśnie umówiłam się tam na pierwszą wizytę, udało się jeszcze przed świetami :) Na razie chce tylko pogadać o zabiegach bo tak naprawdę o większości z nich przeczytałam tu po raz pierwszy a myślałam, że jestem na bieżąco w tym sprawach haha. Możecie polecić coś ze swojej strony tak szczególnie ?
Link do tego posta

altika

W serwisie od dnia:
2017-12-19 20:33:15

ilość postów na forum:
1

IP : 185.102.190.145

ten wampirzy lifting jest fajny warto spróbować :) Ewentualnie mogłabym polecić Ci jeszcze lifting z zastosowaniem nici PDO ( są syntetyczne i rozpuszczają się w tkankach ). ja stosowałam na pionowe i poziome zmarszczki na czole. efekty co prawda tylko na okolo 24 miesiace ale i tak nie zaluje :)
Link do tego posta

gwenka

W serwisie od dnia:
2017-12-21 05:04:37

ilość postów na forum:
1

IP : 185.102.190.145

Jak zależy Ci na liftingu ale jednocześnie boisz się zabiegów inwazyjnych ( jak ja :p ) to zapytaj o HIALUROX. To połączenie zimnego lasera i nanożelu hialuronowego, bardzo skuteczny sposób od odmłodzenie i wypełnienie skóry. Już po pierwszej sesji będziesz czuć różnicę ( w serii jest 6 zabiegów ). Jeden trwa 120 minut. Ja mam za sobą już 3 :)
Link do tego posta

momnia223

W serwisie od dnia:
2016-11-17 17:03:19

ilość postów na forum:
20

IP : 69.142.88.193

a jaki jest tego koszt. Też mi chodzi po głowie odkąd przeczytałam o nim...Nazwa intrygująca. Po pierwszym razie widać już efekty ?? Jak często trzeba to powtarzać ??
Link do tego posta

prada_marmolada

W serwisie od dnia:
2019-03-04 13:25:57

ilość postów na forum:
15

IP : 178.255.45.135

A to pierw nakłada się jakieś maści znieczulające czy coś? Zastanawiam się właśnie czy to jakoś mocno nie boli, bo w sumie fajna sprawdza i widzę po koleżankach jakieś tak efekty, ale strasznie się boję takich rzeczy ;/ mam fobie straszną jak widze igłę od dziecka, więc może ktoś powie czy to jakoś bardzo boli?
Strona 2 z 2