Permanentny

Link do tego posta Permanentny

Okulinka

Okulinka

W serwisie od dnia:
2010-05-06 12:48:21

ilość postów na forum:
43

IP : 83.7.209.42

Macie zrobiony makijaż permanentny? Mi się marzą kreski na górnej powiece - to najtrudniejszy dla mnie etap malowania, a eyeliner dalej super efekt. Możecie się pochwalić efektami albo wrażeniami z zabiegu?
Link do tego posta

manka

W serwisie od dnia:
2009-10-22 16:31:48

ilość postów na forum:
60

IP : 91.150.221.148

podobno makijaż permanentny na powiekach nie daje takich efektów jak eyeliner ;/ Na początku kreski są ładne, ciemne ale później stają się jaśniejsze i żeby mieć wyraźne oko trzeba poprawić, chyba że ktoś lubi delikatny makijaż
Link do tego posta

ayo

W serwisie od dnia:
2010-05-06 12:03:18

ilość postów na forum:
17

IP : 89.200.146.239

Oczywiście pigment i kolor nieco się wypłukują z czasem ale taki makijaż jest widoczny tak samo jak eyeliner. Moja ciocia od 10 już chyba lat ma kreski (oczywiście poprawiała je sobie w międzyczasie) i jest baaardzo zadowolona, czemu się nie dziwie. A nawet jeśli kolor się wypłukuje to znacznie łatwiej jest sobie poprawić te kreski malując je eyelinerem jak się już ma gotową linię zaznaczoną
Link do tego posta

Gliss

W serwisie od dnia:
2010-05-30 21:32:52

ilość postów na forum:
39

IP : 91.150.221.148

makijaż permanentny kusi mnie już od dłuższego czasu. ja lubię raczej mocno się malować, dlatego najchętniej zdecydowałabym się na kreski na górnych i dolnych powiekach i makijaż brwi. co myślicie? czy można te wszystkie zabiegi wykonać jednorazowa albo w małych odsteach czasowych?
Link do tego posta

StellaMaris

W serwisie od dnia:
2011-02-11 10:14:59

ilość postów na forum:
16

IP : 83.4.192.16

Przeciętnie takie kreski utrzymują się ok. 3 lat, ale to oczywiście indywidualna sprawa - niektóre kobiety dopiero po pięciu latach muszą poprawiać kreski. Akurat to, że taki makijaż znika, uznałabym za plus - po jakimś czasie wszystko się nudzi, potem można je nałożyć inaczej lub w trochę innym odcieniu. Zauważyła, że makijaż permanentny to nowy trend wśród moich koleżanek - po pierwszych dniach z opuchlizną potem chwalą się rewelacyjnymi efektami. Jeśli chodzi o gabinet, w którym można profesjonalnie wykonać taki makijaż, to chyba najlepszymi opiniami cieszy się Instytut New Look w Warszawie, właśnie tam kreski robiłam moja znajoma.
Link do tego posta

dark_forest

W serwisie od dnia:
2012-12-08 16:01:05

ilość postów na forum:
173

IP : 5.226.69.34

Ja bym się raczej na taki zabieg nie zdecydowała. Lubię siebie także bez makijażu, więc w niektóre dni cieszę się swoimi naturalnymi rysami, bez żadnych \"poprawek\" makijażowych ;)
Link do tego posta

ypsilon

W serwisie od dnia:
2013-06-03 12:42:12

ilość postów na forum:
1

IP : 212.244.185.30

Ja w pewnym momencie byłam podobnego zdania, ale koleżanka namówiła mnie do wizyty w Perfect-Glamour, ponieważ często chodziłam bez makijażu, a na dodatek nawet jak już go robiłam, to nie wyglądało to dobrze. Dlatego, żeby odrobinę poprawić mój wygląd postanowiłam się tam przejść. A efekt? Po konsultacjach skorzystałam z zabiegu makijażu permanentnego, ustaliłyśmy z panią doktor wykonującą zabieg, że ma być on bardzo delikatny i wszystko się udało, mam delikatną kreskę na powiece, dzięki czemu oczy nabrały głębi, a ja standardowo nie muszę się w ogóle malować, a mimo tego wyglądam o wiele lepiej niż kiedyś, zdecydowanie nie żałuję i polecam wszystkim kobietom, które cenią sobie wygodę, a także tym, które podobnie jak ja mają problemy z wykonaniem perfekcyjnego make-upu.