Uroda.com / Forum / Profesjonalnie - Profesjonalnie o twarzy / maść na zimno na wardze

Forum

Profesjonalnie o twarzy

Wątek: maść na zimno na wardze

maść na zimno na wardze

Link do tego posta maść na zimno na wardze

Gabi85

Gabi85

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:48:21

ilość postów na forum:
29

post moderowany

Jaka jest najlepsza maść na zimno na wardze ? Czy zimno na wardze wyleczy się w 2 dni? Stosował może ktoś te plasterki co kiedyś reklamowali ? One niby mają szybko wyleczyć zimno na wardze ... prawda to ?
Link do tego posta

śnieżynka

W serwisie od dnia:
2010-05-07 08:10:54

ilość postów na forum:
63

IP : 83.7.214.93

wiesz nie wiem, czy uda ci się wyleczyć zimno ( opryszczkę ) w ciągu dwóch dni.
ja jeśli u mnie się pojawiało to paskudztwo to niestety musiałam przecierpieć tydzień.
Ale jeśli chcesz możesz wypróbować plasterki, co do maści to nie wiem, która z dostępnych na rynku jest najlepsza, bo stosowała różne i nie widziałam większej różnicy.
Moim zdaniem lepiej jest zapobiegać niż leczyć i od pewnego czasu wzmacniam się immuliną, dzięki której też nie pojawia się u mnie opryszczka, ;)
Link do tego posta

anina

W serwisie od dnia:
2010-05-20 10:15:41

ilość postów na forum:
9

IP : 83.29.8.67

NIE WYLECZYSZ TEGO NIESTETY W DWA DNI - PRZYNAJMNIEJ JA NIE ZNALAZŁAM TAKIEGO SPOSOBU. STOSOWAŁAM PLASTERKI ALE WTEDY TO SIĘ NAWET ROZCIĄGA W CZASIE BO JEST TO CAŁY CZAS ROZMOKNIĘTE,A LE PRZYNAJMNIEJ PRZEBARWIENIA NIE ZOSTAJĄ, BO PO NIEKTÓRYCH MAŚCIACH TAK MIAŁAM. OD DŁUŻSZEGO CZASU WZIĘŁAM SIĘ NA SPOSÓB I KUPUJE SOBIE LEKI UODPARNIAJĄCE TAK JAK RADZI "ŚNIEŻYNKA" I OD TEGO CZASU JESZCZE MI SIĘ NIE POJAWIŁO.
Link do tego posta

k-niewojt

W serwisie od dnia:
2012-02-09 19:32:11

ilość postów na forum:
1

IP : 178.235.219.41

Polecam Vratizolin. Maść dość tania, dostępna w każdej aptece. Skuteczna.
Link do tego posta

Helixpomatia

W serwisie od dnia:
2012-11-11 12:53:12

ilość postów na forum:
3

IP : 176.96.174.13

Vratizolin, Antivir i jeszcze kilka innych:) Jest w czym przebierać i wybierać, a jak coś to w aptece można zawsze spytać się o najbardziej skuteczną jak się trafi miły farmaceuta to doradzi:)
Link do tego posta

komiczka

W serwisie od dnia:
2012-12-01 13:29:36

ilość postów na forum:
21

IP : 81.219.156.45

Ja stosuje Tribiotic albo maść cynkową. Te wszystkie bajery reklamowane w TV i zwykła ściema, niestety... Pamiętam, jak weszła reklama jakiejś maści na V... Nazwy sobie przypomnieć nie mogę. Przy pierwszej konieczności zakupiłam mini mini tubeczkę, wielkości małego palca u ręki za... 30zł! I jeszcze nie pomogła... Moim zdaniem na każdego działa coś innego
Link do tego posta

Manufaktura Urody

W serwisie od dnia:
2014-01-08 13:50:08

ilość postów na forum:
2

IP : 91.146.247.185

Olejek z drzewa herbacianego..jak tylko zaczyna sie rozwijać opryszczka-wetrzec kilka kropli olejku.
Naturalnie i skutecznie.