Uroda.com / Forum / Profesjonalnie - Profesjonalnie o twarzy / ile kosztuje zagęszczanie rzęs ?

Forum

Profesjonalnie o twarzy

Wątek: ile kosztuje zagęszczanie rzęs ?

ile kosztuje zagęszczanie rzęs ?

Link do tego posta ile kosztuje zagęszczanie rzęs ?

Myszka80

Myszka80

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:24:39

ilość postów na forum:
21

post moderowany

Zastanawiam się nad zagęszczeniem rzęs. Mam swoje doscyć słabe i rzadkie, chciałam je przedłużyć i zagęścić. Powiedzcie mi ile kosztuje taki zabieg? I ile czasu się utrzymuje? Miała któraś z Was? Jeśli tak to napiszcie opinie.
Link do tego posta

manka

W serwisie od dnia:
2009-10-22 16:31:48

ilość postów na forum:
60

IP : 91.150.221.148

Ceny zagęszczania rzęs są bardzo różne w zależności od metody i salonu, w którym się wykonuje. Od ok. 250 zł wzwyż. Efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Trzeba uzupełniać zagęszczanie co 2-3 tygodnie ;/
Link do tego posta

Okulinka

W serwisie od dnia:
2010-05-06 12:48:21

ilość postów na forum:
43

IP : 83.7.207.90

Na stronie salonu Fanaberya jest napisane, że efekt przedłużania (stosują tam metodę jeden do jednego), utrzymuje się około dwóch miesięcy. Tylko po dwóch tygodniach należy wybrać się na drugą aplikację. Zresztą myślę, ze to, jak długo utrzyma się efekt, zależeć będzie od pielęgnacji. Trzeba po takim zabiegu o rzęsy dbać. Efekt jest bardzo naturalny, można zresztą zobaczyć na zdjęciach na stronie. Uważam że długie rzęsy są bardzo kobiece.
Link do tego posta

franticpp

W serwisie od dnia:
2012-08-31 13:14:36

ilość postów na forum:
10

IP : 85.221.166.176

Hmm, ja spotkałam się kilkukrotnie z ceną 200 zł. A nie utrzymuje się to dłużej? Podobno sztuczna rzęsa wypada wraz z naturalną, kiedy przychodzi jej czas ;-) A przecież nie tracimy nagle wszystkich rzęs w dwa tygodnie... Myślalam, że około cztery miesiące spokojnie utrzymują się efekty?
Link do tego posta

dark_forest

W serwisie od dnia:
2012-12-08 16:01:05

ilość postów na forum:
173

IP : 5.226.69.34

Przy metodzie 1:1 faktycznie rzęsa wypada razem z naturalną, bo są sklejone. Dzieje się to oczywiście stopniowo, dość powoli, jednak wydaje mi się że szybciej niż bez zabiegu. Całe zagęszczenie utrzymuje się nie dłużej niż miesiąc, szybkość wypadania zależy od:
- tego czy malujesz je dodatkowo, czy nie (stanowczo odradzam, bo demakijaż niszczy je w szybkim tempie, polecam używać wyłącznie delikatnych, beztłuszczowych wód micelarnych!!)
- tego czy jesteś w stanie spać na wznak ;)
- tego czy jesteś ostrożna, np. przy ubieraniu się itd (można zaczepić)

Cena: na stronach z zakupami grupowymi już od 50 zł. Normalnie: ok 200 zł
Link do tego posta

śmieszna

W serwisie od dnia:
2013-02-16 17:01:24

ilość postów na forum:
5

IP : 89.72.160.97

rzeczywiście ceny zabiegu przedłużania rzęs wahają się już od 40/50 zł do kilkuset zł. Zależy to od:
- metody aplikowania rzę ( metoda 1:1, 2:1 i 3:1 - kazda kolejna droższa)
- materiałów tj. rzęs: czy są to rzesy syntetyczne czy prawdziwe norki (zauważam, że są również rzęsy syntetyczne imitujące norki często mylone z prawdziwymi w 100% wykonanymi z futra zwierzątek)
- miejsca wykonywania zabiegu : w domu może być (ale nie musi) taniej niż w salonach gdzie dochodzą dodatkowe koszta jak: czynsz, koszt prowadzenia firmy itp.
- warto dodać, że oferty przedłużania rzęs za \"50zł\" często są wystawiane przez uczące się stylistki, lub dziewczyny tuż po kursie, ale to powinno być zaznaczone w ogłoszeniu.
Link do tego posta

Klara

W serwisie od dnia:
2012-03-12 15:01:42

ilość postów na forum:
7

IP : 91.206.65.39

Ja płacę 100zł za rzęsy 1:1 , ostatnio wypróbowałam 3:1 w cenie 120zł - wyglądaja bardzo naturalnie , bardziej nawet niż 1:1 , ale nie mogą być wtedy bardzo długie a mnie takie najbardziej się podobają więc ja zostaję przy 1:1
Co do trwałości to mnie się najdłużej trzymały 4 tygodnie, wtedy już mozn coś pouzupełniać
Ja jeżdżę do kobitki do domu, a znalałam ją na Facebooku po prostu
Link do tego posta

torrea

W serwisie od dnia:
2014-06-01 13:38:34

ilość postów na forum:
3

IP : 178.42.26.57

Drogi i niepotrzebny zabieg.
Link do tego posta Przedłużenie rzęs

brookeme

W serwisie od dnia:
2017-05-04 13:49:00

ilość postów na forum:
1

IP : 94.42.188.158

Ja robiłam w salonie pani Magdaleny Bąk w Warszawie i zapłaciłam 150. Są różne typy, możesz zrobić bardzo gęste, albo troche rzadsze. Ja miałam robione metodą 1:1, czyli do jednej rzęsy naturalnej dochodzi jedna sztuczna. Niedlugo będę jednak zmieniać na Hollywood Effect :)