wrastający paznokieć

Link do tego posta wrastający paznokieć

Setena1981

Setena1981

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:52:39

ilość postów na forum:
17

post moderowany

wrastający paznokieć - co robić ? gdzie mozna kupić takie klipsy na wrastający paznokieć ? czy można je założyć samemu czy trzeba udać sie do kosmetyczki ?
Link do tego posta

Minerwa

W serwisie od dnia:
2010-04-29 21:22:19

ilość postów na forum:
31

IP : 83.27.167.124

takie klipsy nazywają się fachowo klamrami. Są różne: plastikowe lub złote płytki, drucik metalowy. Możesz je założyć tylko w gabinecie kosmetycznym lub podologicznym (są to gabinety specjalizujące się w pielęgnacji stóp).
Zanim znajdziesz w swojej okolicy gabinet, który posiada w ofercie taką usługę, polecam Ci firmy GEHWOL Płyn zmiękczający paznokcie, nie obcinanie paznokcia "na okrągło" i zbyt krótko, moczenie stóp w roztworze z szarego mydła.

Malgorzata Nalewajska

W serwisie od dnia:
2010-04-30 12:55:55

ilość postów na forum:
4

IP : 77.236.28.18

Klamra podnosi boczne brzegi paznokcia, a to powoduje zmniejszenie ucisku na wał paznokciowy. Zmniejsza to dolegliwość bólową, ustępuje obrzęk i stan zapalny.

Klamry można stosować przy wszystkich stadiach chorobowych wrastającego paznokcia. Po założeniu klamry można wrócić do swoich zajęć.

U młodych osób wystarczy jednorazowy zabieg, u starszych pacjentów klamry zakłada się do całkowitego wyleczenia.

Występują dwa rodzaje klamry: metalowa jednoczęściowa i druciana trzyczęściowa.
Jednoczęściowej nie można regulować, natomiast trzyczęściowa pozwala na możliwość regulowania siły naprężenia.
Link do tego posta

youcansaveme

W serwisie od dnia:
2011-07-21 17:27:46

ilość postów na forum:
9

IP : 83.23.63.248

a jaki jest koszt założenia klamry na jeden duży paznokieć u stopy? tez jestem zainteresowana.. w tymr oku juz troche za późno, ale już na przysżłe lato chce mieć piękna, zadbane stópki..

jusia02

W serwisie od dnia:
2015-08-13 15:57:55

ilość postów na forum:
12

IP : 84.10.62.10

ja mam strasznie wrastające paznokcie. parę lat temu nawet musiałam jeden ogarnąć u chirurga.. ale bolało i nie chciałabym drugiego teraz robić.. metody na zapobieganie są dobre ale nie dla tych, którym naprawdę wrastają.. :( ja robiłam i robię wszystko zapobiegawczo (od moczenia w mydle po okłady z gotowanej cebuli o których przeczytałam w poradniku zdrowotnym dr górnickiej) i nic... też jesem zainteresowana klamrami ale ile to kosztuje? wie ktoś?

Informacje o forum

• Zarejestrowanych: 63297
  • Obecnie aktywnych: 1824
  • Regulamin forum: czytaj regulamin

Kontakt z moderatorem: Paulina Rogala - Wyślij wiadomość

Grupa zawiera nowe wiadomości na forum

Grupa nie zawiera nowych wiadomości na forum