Uroda.com / Forum / Profesjonalnie / Profesjonalnie o ciele

Forum

Witamy na forum Uroda.com
W chwili obecnej przeglądasz nasze forum jako gość, co oznacza, że masz ograniczony dostęp do wielu funkcji, dyskusji, załączników i innych bezpłatnych usług naszego oprogramowania - dołącz do nas jeszcze dzisiaj!

Profesjonalnie o ciele

Strona 1 z 2
Wątki
Post / autor
Postów

Arteterapia

[b]Co to jest arteterapia?[/b] Arteterapia – nowatorska forma psychoterapii, która polega na wykorzystaniu szeroko pojętej sztuki. Zapewnia dużą elastyczność w doborze stosowanych narzędzi, w związku z czym pozwala uwzględnić indywidualne predyspozycje i uzdolnienia każdego z uczestników zajęć. Można wyróżnić kilka głównych kierunków w arteterapii: choreoterapię (terapia przez ruch), muzykoterapię (terapia z wykorzystaniem muzyki), biblioterapię (terapia z użyciem literatury), teatroterapię i psychodramę (terapia bazująca na technikach teatralnych), plastykoterapię (terapia z zastosowaniem działań plastycznych) oraz chromoterapię (terapię poprzez kolory). Często łączy się różne metody w celu uzyskania pełniejszego, trwalszego efektu leczenia. Arteterapia nie wymaga wcześniejszego przygotowania teoretycznego ani praktycznego z obszaru sztuki, na którym bazuje. Nie skupia się bowiem na walorach estetycznych, czy artystycznych powstałych prac a raczej na ich wartości ekspresyjnej i emocjonalnej.
Przez: terapeuta
[b]Co to jest...
2016-10-07 09:16:12 przejdź do najnowszego posta
0

Zapraszam na DNI OTWARTE w Dentim Body Care Clinic - Medycyna Estetyczna w Katowicach

Jeśli chcesz odkryć tajemnice piękna gwiazd, poznać nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej - teraz masz na to niepowtarzalną okazję. 30 LISTOPADA (piątek) godz. 10-19 Jesteś zainteresowana terapią antycellulitową, odchudzającą lub pozbyciem się nieestetycznych rozstępów? Przyjdź na bezpłatną, indywidualną konsultację z naszymi lekarzami medycyny estetycznej. Dowiesz się, jak dzięki nowoczesnym i nieinwazyjnym rozwiązaniom takim, jak CoaxMed pozbyć się niedoskonałości ciała i sylwetki. Konsultacje polecamy szczególnie kobietom od lat zmagającymi się z problem nadwagi, niedoskonałościami kształtu ud i brzucha, a także młodym mamom, które po szczególnym okresie ciąży chciałyby wrócić do świetnej formy. PROSIMY O POTWIERDZENIE BEZPŁATNEJ KONSULTACJI tel. 32 206 88 00 1 GRUDNIA (sobota) godz. 9-17 Poznaj rozwiązania i zabiegi, które odejmują lat, odmładzają i rozświetlają cerę, nadając jej świeżości i delikatności. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej. Dowiedz się, jak naprawdę działa BOTOX i jaki efekt możesz osiągnąć dzięki kwasowi hialuronowymi. Poznaj efekty takich zabiegów jak mezoterapia i ujędrnianie skóry. Dowiedz się, jaki efekt daje laseroterapia z wykorzystaniem X-Lase i czym jest fotoodmładzanie? Dzięki bezpłatnej konsultacji poznasz rozwiązania dzięki, którym znów będziesz mogła poczuć się młoda i piękna. PROSIMY O POTWIERDZENIE BEZPŁATNEJ KONSULTACJI tel. 32 206 88 00 więcej informacji na www.bodycareclinic.pl
Przez: Anna Maria
Jeśli chcesz odkryć...
2012-11-24 23:36:43 przejdź do najnowszego posta
0
Strona 1 z 2

Informacje o forum

  • Zarejestrowanych: 77817
  • Obecnie aktywnych: 2013
  • Wiadomości: 10952 w 4829 wątkach
  • Regulamin forum: czytaj regulamin

Kontakt z moderatorem: Paulina Rogala - Wyślij wiadomość

Grupa zawiera nowe wiadomości na forum

Grupa nie zawiera nowych wiadomości na forum

do góry strony