Uroda.com / Forum / Porozmawiajmy o trendach - Trendy zabiegi / Laserowa depilacja - czy warto?

Forum

Trendy zabiegi

Wątek: Laserowa depilacja - czy warto?

Laserowa depilacja - czy warto?

Link do tego posta Laserowa depilacja - czy warto?

zakluczona

zakluczona

W serwisie od dnia:
2015-11-19 12:59:13

ilość postów na forum:
4

IP : 94.254.174.55

Witam,

chciałabym się dowiedzieć, czy na terenie Bydgoszczy znajdę jakiś profesjonalny gabinet urody, który wykona mi właśnie zabieg depilacji laserowej, ale przed tym chciałabym poczytać Wasze opinie czy warto?
Link do tego posta

Bogatka

W serwisie od dnia:
2015-10-06 13:49:03

ilość postów na forum:
11

IP : 138.197.149.36

Jeśli chodzi o pytanie czy warto to zdecydowanie - TAK. Odpowiednio dobrana laseroterapia w efekcie daje fantastyczne wyniki. Ja korzystałam z oferty toruńskiego Endomed - jeżeli nie znajdziesz niczego w Bydgoszczy, to warto się tam wybrać.
Link do tego posta

esterka

W serwisie od dnia:
2016-06-27 13:04:11

ilość postów na forum:
25

IP : 79.191.64.2

Oczywiście, że warto! Jestem po takim zabiegu
http://www.goodtimedayspa.eu/oferta#n-oferta-depilacja-laserem-vectus wykonanym w poznańskim salonie i każdemu polecam. Nie ma się co wahać, ani też bać. Nawet jak troszeczkę zaboli to sam wynik takiego zabiegu wszystko wynagrodzi. Mi samo podejście pani, która wykonywała zabieg usunęło nieprzyjemne odczucia. Nie znam Bydgoszczy więc gdzie najlepiej wykonują depilację, nie mogę powiedzieć.

Link do tego posta zabiegi

lauraaufiero

W serwisie od dnia:
2018-04-20 10:25:03

ilość postów na forum:
21

IP : 79.187.43.49

Ja z kolei ostatnio odkryłam magię, ale skuteczną, zabiegów komorą hiperbaryczną Główną przyczyną, dla których poszłam to były bóle migrenowe, ale dzięki komorze znacząco się wyciszyły. Ale, tlenoterapia zadziałała świetnie także na moją skórę, zrobiła się cera tak bardzo promienna i młodsza, świeża, że dla mnie to teraz numer ! Jestem zachwycona. Akurat korzystałam z Atamedu, gdyby ktoś szukał, gdzie to się wykonuje ;)
Link do tego posta Laserowa depilacja - czy warto?

riminani

W serwisie od dnia:
2016-09-09 11:06:17

ilość postów na forum:
74

IP : 194.181.117.18

Oczywiście, że warto. Efekty są dużo lepsze niż tradycyjne metody depilacji. W Gdańsku korzystałam z pomocy specjalistów z kliniki Dobosz, tutaj jest ich zakres usług http://www.klinikadobosz.pl/oferta,4,pl.html. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta, przeprowadzają wywiad i starają się uświadomić, na czym dany zabieg polega i jak wygląda. Jeżeli chodzi o depilację laserową, to warto dowiedzieć się najpierw jak się przygotować i czy nie mamy przeciwwskazań, które mogą wykluczyć z dokonania zabiegu.
Link do tego posta

Longknife

W serwisie od dnia:
2018-07-23 13:55:26

ilość postów na forum:
2

IP : 83.9.179.120

Hejka ja goraco polecam ;)
Link do tego posta

katarzyn

W serwisie od dnia:
2018-12-10 11:58:12