Uroda.com / Forum / Porozmawiajmy o trendach - Trendy styl / wystrzałowa kreacja karnawałowa

Forum

Trendy styl

Wątek: wystrzałowa kreacja karnawałowa

wystrzałowa kreacja karnawałowa

Link do tego posta wystrzałowa kreacja karnawałowa

Iga84

Iga84

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:51:13

ilość postów na forum:
35

kobietki pomóżcie!!! czeka mnie burzliwy karnawał z moim chłopakiem, jako że przez cały rok 2009 chodziliśmy na kurs salsy i jesteśmy teraz mistrzami tego tańca :) heh no może lekka przesada ale niezle nam to idzie, w kazdym razie obiecalismy sobie przy nowym roku, że bedziemy cwiczyc nasz taniec na parkietach klubow wszelakich salsotekach przez caly karnawal dlatego tez chcialabym sobie sprawic wystrzalowa kiecke-najlepiej do kolan moze byc krótsza, chcialabym czarna z dekoltem na plecach-wiecie taki gleboki dekolt na plecach po sama pupe-pytanie gdzie kupic taka kiecke??? pomozcie babeczki jesli widzialyscie cos takiego moze na allegro albo w jakims sklepie internetowym plizz dajcie znac!!! bede mega wdzieczna viva salsa!!!
Link do tego posta

riminani

W serwisie od dnia:
2016-09-09 11:06:17

ilość postów na forum:
83

IP : 89.64.42.254

Ja także potrzebuje Waszej pomocy. Znacie jakieś sklepy, w których znajdę modne sukienki dla puszystych ? Zależy mi na czasie, bo ślub mojego kuzyna już za 3 tygodnie a ja kompletnie nie mam w co się ubrać. Chciałabym nałożyć na siebie czarną, prostą sukienkę, w której nie będzie widać moich krągłości. Myślicie, ze to możliwe?