Uroda.com / Forum / Porozmawiajmy o trendach - Trendy styl / niski wzrost - jakie ubrania?

Forum

Trendy styl

Wątek: niski wzrost - jakie ubrania?

niski wzrost - jakie ubrania?

Link do tego posta niski wzrost - jakie ubrania?

Iga84

Iga84

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:51:13

ilość postów na forum:
35

post moderowany

niski wzrost to moja najwieksza wada. chciałabym się jakoś optycznie wydłużyć ale nie mam pojecia jak to zrobić. noszę buty na wysokich obacasach żeby ukryć niski wzrost ale nie mam pojecia np.jakie spódnice czy bluzki powinnam nosić. Poradzi ktoś?
Link do tego posta

Katarzyna_Jurczyk

W serwisie od dnia:
2009-07-17 16:24:32

ilość postów na forum:
3

IP : 95.50.3.234

Jeśli jesteś niska unikaj:
-spodni rybaczek za kolano i spódnic tej samej długości - ta długość bardzo skraca nogi
-spodnie bardzo niskie biodrówki również skracają sylwetkę
Za to zdecydowanie noś:
-buty na obcasie w połączeniu ze spodniami o długości do ziemi - nie widać wtedy, że nogi są np. krótkie i sylwetka się wydłuża
-buty na wysokim obcasie krótką spódniczką lub szortami, uważaj jednak wybierając buty na obcasie - jeśli jesteś drobna, wybierz klasyczne szpilki na smukłym obcasie, zrezygnuj z platform i słupków, bo to podkreśla jeszcze Twój niski wzrost
W razie pytań, proszę jeszcze pisać.
www.katarzynajurczyk.pl
Link do tego posta

martysiaaa7

W serwisie od dnia:
2012-08-06 09:41:33

ilość postów na forum:
6

IP : 88.199.86.68

JA TEZ DO WYSOKICH NIE NALEZE HE, ALE POPIERAM OBCASY I JAK MOZESZ POTAPIRUJ WŁOSY ALBO UŁÓZ TAK ZEBY BYŁY WYSOKO, JAKIS KOK CZY COS :)
Link do tego posta

ModnaJoasia

W serwisie od dnia:
2014-07-23 14:05:05

ilość postów na forum:
5

IP : 89.71.2.125

Ja też mam problem z ubiorem... jestem niska i mam kilka zbędnych kg :( Strasznie ciężko coś mi dobrać aby wyglądało to w miarę ok. Próbowałam stosować się do różnych porad - moda dla puszystych - ale jakoś nie czuję się po nich lepiej. Może to wina mojego podejścia? Myślicie, że psycholog by mi coś pomógł?
Przyznam, ze borykam się z tym problemem od dawna bo zawsze byłam grubsza od innych. No i od zawsze miałam w związku z tym nieprzyjemności
Link do tego posta

stylowa

W serwisie od dnia:
2018-09-13 13:55:23

ilość postów na forum:
3

IP : 217.96.182.251

Niskie osoby też mogą wyglądać świetnie! Uważaj tylko z długością, nie ubieraj spodni/sukienek poniżej kolana, a raczej całkiem długie lub miniówy. Dobieraj stylowe dodatki - one są kluczem do modnego wyglądu. Czasami wystarczą tylko zwykłe jeansy i biały t-shirt, a do tego pasek i modna kopertówka chabrowa na przykład, żeby troszkę się odróżniła kolorem od reszty i modny look załatwiony :)