Uroda.com / Forum / Porozmawiajmy o trendach - Trendy styl / jakie kolory będą modne tej jesieni?

Forum

Trendy styl

Wątek: jakie kolory będą modne tej jesieni?

jakie kolory będą modne tej jesieni?

Link do tego posta jakie kolory będą modne tej jesieni?

majawww

majawww

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:45:25

ilość postów na forum:
26

post moderowany

mam zamiar sie wybrac na wieksze zakupy i kupic jakies cieplejsze jesienne ubrania. powiedzcie mi tylko jakie kolory teraz wchodza do mody? czy granat jest nadal trendy?
Link do tego posta

emka

W serwisie od dnia:
2010-09-17 13:34:00

ilość postów na forum:
5

Podczas ostatniego spaceru po sklepach z ciuszkami wpadło mi w oczy dość sporo granatowych ubrań, więc sądze, że ten kolor będzie nadal modny. Niektóre kolekcje oferują też ubrania w typowo jesiennych kolorach: żółte, pomarańczowe i brązowe oraz przeróżne odmiany panterek albo wzory wężowej skóry, co do których mam mieszane uczucia... a co wy o nich myslicie?
Link do tego posta Jesienne dodatki

milamaja99

W serwisie od dnia:
2018-08-03 13:49:30

ilość postów na forum:
5

IP : 83.29.56.140

O jesiennych dodatkach i kolorystyce można poczytać na stronie http://alta-moda.pl/jesienne-dodatki-najwazniejsze-informacje/. Jedno jest pewne, jesienne dodatki powinny być wykonane z ciepłych materiałów. Co do kolorów, to te kojarzące się z jesienią np. pomarańczowy, czerwony, żółty.
Link do tego posta

stylowa

W serwisie od dnia:
2018-09-13 13:55:23

ilość postów na forum:
3

IP : 217.96.182.251

Zdecydowanie żywe, mocne kolory. Ja już zamówiłam kilka takich jesiennych ciuszków i dodatków. Największym hitem jest urocza, chabrowa torebka ze skóry naturalnej, zamszowej :love: