Forum

Trendy make-up

Wątek: jak sie malowac do pracy?

jak sie malowac do pracy?

Link do tego posta jak sie malowac do pracy?

Gabi85

Gabi85

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:48:21

ilość postów na forum:
29

Lubię mocniejszy makijaż, ale teraz mam poważną pracę w banku i nie wiem czy wypada podkreślać oczy na ciemno? Czy są jakieś zasady jak sie malowac do pracy bo ja teraz kompletnie nie wiem jak sie malowac ;(
Link do tego posta

Beti84

W serwisie od dnia:
2010-06-07 20:32:22

ilość postów na forum:
21

IP : 91.150.221.148

jeśli w banku jesteś w dziele obsługi klienta nie powinnaś malować się ekstrawagancko. Kolory raczej stonowane, kreski i tusz może być, ale już bez ciemnego cienia. możesz również zapytać szefa czy ma jakieś specjalne wymagania.
Link do tego posta

beth

W serwisie od dnia:
2010-08-24 11:34:11

ilość postów na forum:
48

IP : 91.145.139.11

w sumie w baku do którego ja chodzę w dziale obsługi klienta siedzi dziewczyna, która zawsze ma mocny makijaż oraz pstrokate paznokcie..szczerze, to do póki robi swoje i jest kompetentna to ja tam pretensji nie mam, nie wiem jaki stosunek mają do niej inny klienci
Link do tego posta Makijaż do pracy

hallina

W serwisie od dnia:
2010-04-08 23:36:39

ilość postów na forum:
60

IP : 62.21.73.255

Ja staram się nie przesadzac z makijażem do twarzy.Jednak nie wyobrażam sobie nie nałożenia lekkiego podkładu i wyeksponowaniu oczu- obowiązkowo delikatne cienie i lekko roztarta kredka plus wytuszowane oczy-usta niekoniecznie-wystarcza mi w zasadzie nawilżenie ich balsamem.Poza tym nie umiem wyjśc bez odrobiny różu-uważam ,ze to najlepszy przyjaciel kobiety- w jednej chwili potrawi odmłodzic poprzez ukrycie zmęczenia.Oczywiście odpowiedni dobór różu to podstawa i wcale nie najłatwiejsza rzecz- mnie po wielu próbach i błędach w końcu udało się ten właściwy znależc
Link do tego posta

luna1

W serwisie od dnia:
2012-08-24 17:24:16

ilość postów na forum:
6

IP : 212.182.93.105

Na pewno nie może to być makijaż bardzo krzykliwy, musisz znaleźć dla siebie odpowiednią skalę barw i próbować tak się umalować aby podkreślić walory swojej urody.Ja stosuję paletę barw bezpiecznych , czyli beżu, brązu i oczywiście matowe.
Link do tego posta makijaż w pracy

Aqua44

W serwisie od dnia:
2012-10-13 08:51:49

ilość postów na forum:
12

IP : 178.235.251.49

nie wiem w zasadzie czemu, ale gdy jestem w banku lub w sklepie i ekspedientka jest za mocno umalowana to drażni mnie to. Czasem dziewczyny wychodzą z domu jakby nie miały lustra... wyglądają wulgarnie i niestosownie. Uważam, że lepiej mocniejsze kosmetyki zostawić na wieczorne wyjście do klubu a do pracy używać tylko podkładu, pudru, jasnego cienia i tuszu:)
Link do tego posta

kosmicznie

W serwisie od dnia:
2014-08-20 10:41:48

ilość postów na forum:
33

IP : 91.239.152.54

użytkownik Aqua44 napisał:

nie wiem w zasadzie czemu, ale gdy jestem w banku lub w sklepie i ekspedientka jest za mocno umalowana to drażni mnie to. Czasem dziewczyny wychodzą z domu jakby nie miały lustra... wyglądają wulgarnie i niestosownie. Uważam, że lepiej mocniejsze kosmetyki zostawić na wieczorne wyjście do klubu a do pracy używać tylko podkładu, pudru, jasnego cienia i tuszu:)
zgadzam się całkowicie. też mnie drażnią przerysowane makijaże przy obsłudze klienta, jakoś mnie to rozprasza. sama pracuję w biurze i nie wyobrazam sobie żeby się jakoś mocniej wymalować. usta, trochę zaróżowić policzki i najważniejsze wytuszowanie oka. aktualnie mam ładnie wydłużającą maskarę wonderfull która totalnie odpowiada moim potrzebom bo otwiera oko a to już wystarczająco przyciąga uwagę moim zdaniem.
Link do tego posta

Wellness0

W serwisie od dnia:
2016-09-03 11:14:22

ilość postów na forum:
413

IP : 109.125.200.208

Makijaż do pracy powinien być stonowany, świeży i nie rzucający się w oczy a jednocześnie podkreślający naszą urodę. Makijaż powinien być dopełnieniem naszego całego wizerunku.
Na umytą twarz nałóż nawilżający krem i bazę pod podkład. Baza ma właściwości rozświetlające ,Wybierz podkład w kolorze takim samym jak twoja karnacja lub bardzo zbliżonym ,Cienie pod oczami tuszuj korektorem o ton jaśniejszym od podkładu,Cienie do powiek w makijażu do pracy powinny być stonowane, pastelowe, przełamane. Proponuje cienie w kolorze przydymionej śliwki, różne odcienie brązu, szarości i beże ,Na policzki połóż delikatny róż o kolorze brzoskwini lub lekko rozświetlający – doda to twarzy świeżości i szminka w delikatnym kolorze .
polecam stronkę

https://100club.pl/
Link do tego posta

riminani

W serwisie od dnia:
2016-09-09 11:06:17

ilość postów na forum:
88

IP : 94.254.227.9

Wykonie profesjonalnego makijażu uzależnione jest w dużej mierze od okazji, na jaką ma zostać wykonany typu np. impreza, wesele, urodziny, czy codzienne wyjście do pracy. Przykładowo zbyt mocny makijaż w miejscu pracy może znacznie wpłynąć na odbiór naszej osoby przez współpracowników lub klientów. Warto w takim przypadku starać się wykonywać makijaż stosownie do danej okazji. Dla zainteresowanych istotne informacje na temat poprawnego wykonania makijażu oczu można znaleźć na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/blog/jak-malowac-oczy-cieniami-z-paletki-1529662002.html