Uroda.com / Forum / Polecamy - Twoje ulubione Spa / SPA na wieczór panieński

Forum

Twoje ulubione Spa

Wątek: SPA na wieczór panieński

SPA na wieczór panieński

Link do tego posta SPA na wieczór panieński

Lila_11

Lila_11

W serwisie od dnia:
2009-07-24 11:12:58

ilość postów na forum:
17

post moderowany

Poszukuje SPA do zorganizowania wieczoru panieńskiego. Mają być masaże, maseczki, basen i drinki z palemką. Najlepiej coś we Wrocławiu. Jak są fajne miejsce gdzieś dalej to tylko takie z hotelem.
Link do tego posta

beth

W serwisie od dnia:
2010-08-24 11:34:11

ilość postów na forum:
48

IP : 91.145.139.11

jeżeli to ma być udany wyjazd panieński w SPA, to może pojedziecie do hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze? przyszła panna młoda na pewno będzie zadowolona z weekendu nad morzem, szczególnie że w tym hotelu jest do dyspozycji basen, siłownia oraz multum różnych zabiegów..w sumie sama też bym chciała spędzić tak trochę czasu przed ślubem ;)
Link do tego posta

astalawista

W serwisie od dnia:
2012-05-08 18:56:25

ilość postów na forum:
68

IP : 212.244.255.7

O jednym mogę powiedzieć dobrze, więc tylko o nim piszę ;p SPA - Hotel- Głęboczek. Ma możliwość zorganizowania u siebie wieczoru panieńskiego oraz wynająć salę na wesele ;) można tam balować nawet tydzień i wyglądać pięknie cały ten czas ;)
Link do tego posta Dzień w Spa

esterka

W serwisie od dnia:
2016-06-27 13:04:11

ilość postów na forum:
25

IP : 83.22.143.63

Polecam nie tylko wieczór, ale cały dzień w poznańskim http://www.goodtimedayspa.eu/
W ofercie są trzy pakiety wyjątkowe dla pań podczas których możemy się w tym wspaniałym miejscu zrelaksować, odmłodzić i miło spędzić czas.
Link do tego posta

Leonida

W serwisie od dnia:
2016-11-23 11:18:58

ilość postów na forum:
2

IP : 217.96.245.33

Byłam kiedyś z chłopakiem w bardzo fajnym, ciekawie zorganizowanym, ekskluzywnym spa w Zakopanem, a w zasadzie spa było w hotelu. Wydaje mi się,że na takie okazje też by się nadawało, poza tym w hotelu w którym byliśmy są bardzo komfortowe pokoje, wiadomo,że nie każdemu się dogodzi,ale my byliśmy zadowoleni z czystych ręczników, zmienianej codziennie pościeli, czystego pomieszczebua i dobrego jedzenia. Basen też był do dyspozycji w cenie,a lokalizacja bardzo dogodna. Nie pamiętam dokładnej nazwy,a nie mam się teraz jak zapytać chłopaka,ale na pewno znaleźliśmy go na tej stronie http://www.topzakopane.pl/ Wyszukanie znajdzie chwilę,a z tego co wiem jest tu więcej wariantów, my wybraliśmy najkorzystniejszy dla nas