Uroda.com / Forum / Polecamy - Najlepszy stylista fryzur / Salon fryzjerski - Kraków

Forum

Najlepszy stylista fryzur

Wątek: Salon fryzjerski - Kraków

Salon fryzjerski - Kraków

Link do tego posta Salon fryzjerski - Kraków

manka

manka

W serwisie od dnia:
2009-10-22 16:31:48

ilość postów na forum:
60

IP : 83.7.148.124

Jaki polecacie salon fryzjerki w Krakowie? Wcześniej chodziłam do salonu Trendy, ale chce zmienić bo nie jestem zadowolona. Który polecacie? Chce rozjaśnić włosy o 2-3 tony. Potrzebuje dobrego salonu, gdzie nie zniszczą mi włosów ściąganiem koloru, rosjaśniaczami itp. Gdzie najlepiej farbować włosy i nie zapłacić 500zł? ;p
Link do tego posta salon fryzjerski - Kraków

Bombel

W serwisie od dnia:
2009-10-16 23:02:47

ilość postów na forum:
65

IP : 91.150.221.148

Jak chcesz fryzjera stylistę to dobry jest salon Eric Stipa na Długiej. Tyle, że tam mało nie zapłacisz. Kilka stów będziesz musiała zostawić jak masz długie włosy. Moja znajoma była i zrobili jej mega metamorfoze :D
Link do tego posta Fryzjer w Krakowie na Krowodrzy

megi

W serwisie od dnia:
2011-09-12 21:33:34

ilość postów na forum:
5

IP : 31.174.212.130

Coś mało tu polecanych fryzjerów. A przecież jest ich dość sporo w Krakowie.
Ja polecam salon Pure Diamond na Krowodrzy.
Dobry fryzjer, miła i kameralna atmosfera.
Przykłady ich fryzurek można zobaczyć na stronie. Ja ich wypatrzyłam na wyborach Miss Małopolski. Kandydatki wyglądały świetnie i trzeba przyznać, że w ich salonie można się poczuć kandydatką :)
Link do tego posta M1

ksenia89

W serwisie od dnia:
2012-01-27 11:50:54

ilość postów na forum:
1

IP : 212.76.49.191

Co do Eric Stipa to potwierdzam. W moim przypadku fryzjerem, który rzeczywiście sprawił że jakoś normalnie i dobrze wygladamw zaproponowanej fryzurze był i jest Pan Mateusz z M1. Ma facet ręke i taki ogląd na to w jakiej fryzurze jest nam najlepiej. Mozecie śmiało się do niego wybrac;)
Link do tego posta

Redakcja

W serwisie od dnia:
2010-10-12 12:42:35

ilość postów na forum:
6

IP : 93.159.143.114

Jedna z naszych redaktorek była niedawno w salonie Eric Stipa na ul. Długiej i nie była zachwycona z efektów.

Farbowanie wyszło im całkiem ładnie, naturalnie wyglądający blond, dokładne pokrycie a przy tym włosy nawet nie zostały bardzo wysuszone, jak to często się zdarza przy jasnych kolorach.

Niestety o obcięciu nie można już powiedzieć wiele dobrego. Lekko wycieniowane końce i grzywka, która nie chce się w ogóle układać, nawet miesiąc po wizycie...
Link do tego posta

megi

W serwisie od dnia:
2011-09-12 21:33:34

ilość postów na forum:
5

IP : 188.33.98.180

Hm... wydaje mi się że z fryzjerami to trochę jak z dentystami :)
Jak już ma się jednego sprawdzonego to się do niego chodzi i poleca, a tymczasem ktoś inny może być nie zadowolony :)
Osobiście wybieram zawsze salony Kerastase, dla mnie ten znaczek oznacza jakość. Kupuje także kosmetyki tej firmy do domu i moje włosy wyglądają fajnie i są w dobrej kondycji.
Link do tego posta Salon fryzjerski - Kraków

śnieżynka

W serwisie od dnia:
2010-05-07 08:10:54

ilość postów na forum:
62

IP : 83.4.128.167

coś w tym jest, że z fryzjerem tak trochę jak z dentystą. Nie pójdziesz do pierwszego lepszego tak z ulicy. Warto wcześniej wszystko dokładnie sprawdzić, gdzie warto, a gdzie nie koniecznie. Jeśli chodzi o to, gdzie warto się udać to proponuję odwiedzić salon przy Akademii Stylizacji M.P. Babicz. Świetni specjaliści, dobiorą Ci i kolor i fryzurę, w której będziesz wyglądać najlepiej.
Link do tego posta

Safrea

W serwisie od dnia:
2012-11-14 14:10:08

ilość postów na forum:
2

IP : 178.181.0.206

Ja bylam ostatnio z kolezanka w salonie Black Pearl na Pawiej w Angel city. Kolezanka czesala sie na swoj slub i fryzjerka zrobila jej dokladnie taka fryzurke jaka pokazala w gazecie ( co rzadko sie zdarza ) wygladala super. Ja co prawda tylko troszke podcielam wloski ale swietnie mi sie od tego czasu ukladaja. A co najwazniejsze maja rozsadne ceny.
Link do tego posta

paulinka90

W serwisie od dnia:
2014-01-28 19:56:44

ilość postów na forum:
3

IP : 164.127.209.64

Black Pearl przy Pawiej. Robiłam tam sciaganie koloru a pozniej koloryzację i jestem bardzo zadowolona.
Link do tego posta

syla8

W serwisie od dnia:
2014-07-24 15:15:12

ilość postów na forum:
1

IP : 83.4.167.156

Polecę Ci salon na starowiślnej- salon Colette.
przerabiałam już wielu fryzjerów w Krakowie i nigdzie nie byłam tak zadowolona jak tam. Trafiłam w ręce Pani kingi. Zdecydowałam się na kolor i nowe strzyżenie wyszło to o czym zawsze marzyłam ! polecam !

Informacje o forum

• Zarejestrowanych: 15804
  • Obecnie aktywnych: 1020
  • Regulamin forum: czytaj regulamin

Kontakt z moderatorem: Paulina Rogala - Wyślij wiadomość

Grupa zawiera nowe wiadomości na forum

Grupa nie zawiera nowych wiadomości na forum