Forum

zrobsobiekrem.pl

Link do tego posta zrobsobiekrem.pl

juditka

juditka

W serwisie od dnia:
2012-08-10 15:59:53

ilość postów na forum:
75

IP : 77.254.58.75

hej dziewczyny,
chciałabym wam polecić sklep zrobsobiekrem.pl, w którym jestem zakochan - w przeciwieństwie do mojego portfela:p
Dlaczego tak lubie ten sklep? Bo znaleźć można w nim wszystko i samemu zrobić sobie serum, a nawet szminkę - ja uwielbiam taką domowa produkcję:)))

A to moje ostatnie zakupy:

[b]Olej z wiesiołka ORGANICZNY[/b] - na buzię sam albo dodatek do kremu
[b]Kwas hialuronowy 1%[/b] - dodatek do kremów, mieszam z olejkiem arganowym i na buzię, dodaję do alg morskich i jako maseczka na buzie
[b]Olej arganowy ORGANICZNY [/b]- na włosy, na paznokcie, bezpośrednio na skórę albo jako dodatek do gotowych kremów
[b]Algi morskie - spirulina[/b] - świetna maseczka
[b]L-cysteina[/b] i [b]Wyciąg z aloesu zatężony 10-krotnie [/b]- z nich (+woda) robię płukanke do włosów

(jeszcze mam zamiar zaopatrzyć się w olejek makadamia i korund) - ale to po 20.08 (w sumie już nie długo):)

A może wy możecie coś polecić z tego sklepu?
Link do tego posta

Joeltaxi

W serwisie od dnia:
2012-03-12 19:17:56

ilość postów na forum:
75

IP : 193.254.238.41

Uwielbiam ,,Zrób sobie krem".
Link do tego posta

wirginia

W serwisie od dnia:
2012-09-28 13:01:33

ilość postów na forum:
20

IP : 194.33.72.2

Jestem stałą klientką zróbsobiekrem. Bardzo dużo fajnych produktów.
Na przyszłość polecam potrójny kwas hialuronowy 1.5% (moim zdaniem najlepszy), hydrolaty (mój ulubiony to różany), i olejki warte wypróbowania z pestek malin, z pestek dyni, z pestek arbuza, jojoba, avocado, konopny(dobry na niespodzianki), tamanu (dobry na niespodzianki, i ukąszenia komarów), i wiele innych :)
Warto również zakupić kwas migdałowy na tonik, czy witaminę C na serum.