Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje kosmetyki / Problemy z suchą skórą i brakiem elastyczności

Forum

Twoje kosmetyki

Wątek: Problemy z suchą skórą i brakiem elastyczności

Problemy z suchą skórą i brakiem elastyczności

Link do tego posta Problemy z suchą skórą i brakiem elastyczności

uwe

uwe

W serwisie od dnia:
2014-01-15 22:55:59

ilość postów na forum:
10

IP : 212.14.57.130

Hej, jakie kosmetyki możecie mi polecić na suchą skórę by dobrze ją nawilżyć i zarówno zahamować proces starzenia? Mimo młodego wieku moja skóra nie ma elastyczności i do tego jest bardzo sucha, a zawsze starałam się ją nawilżać odpowiednio :(
Link do tego posta

skin.institute

W serwisie od dnia:
2014-01-20 15:50:48

ilość postów na forum:
1

IP : 83.24.211.226

Niestety dobór kosmetyków jest tematem dość ciężkim, zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem jest metoda prób i błędów. Ten sam krem może inaczej działać na różnych cerach, działać za mocno lub za delikatnie, powodować uczulenia itp. Na rynku kosmetycznym dostępnych jest mnóstwo preparatów, dobrym rozwiązaniem jest poproszenie o próbki kremów w drogeriach. Jest to bezpieczny sposób na znalezienie odpowiedniego dla nas kosmetyku lub wyeliminowaniu kilku z listy :) Dobrze nawilżona skóra to skóra jędrna i elastyczna, szczególnie w młodym wieku. Jeżeli zauważyła Pani że mimo stosowania kremów nawilżających problem nie znika należy rozejrzeć się za silniejszymi preparatami, stosować przynajmniej raz w tygodniu maski głęboko nawilżające lub wybrać się na zabieg lub poradę do kosmetyczki.
Link do tego posta

uwe

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
10

Chciałabym właśnie trafić na jakiesś kosmetyki które spowodują że moja skóra będzie zarówno nawilżona jak i elastyczna. A czy to prawda że kosmetyki które mają w składzie Jagody Goji bardzo dobrze działają na skórę?
Link do tego posta kosmetyki

ConceptMed_pl

W serwisie od dnia:
2013-10-26 19:33:56

ilość postów na forum:
47

IP : 79.185.122.52

Moim zdaniem warto poszukać w dobrych sklepach internetowych gdzie ten wybór kosmetyków będziesz miała zdecydowanie największy,szukac metodą prób i błędów aż trafisz na ten właściwy. ja właśnie tak robiłam.
Link do tego posta

uwe

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
10

Masz jakieś konkretnie sklepy na myśli? Już nawet myślę że wole dopłacić za cos dobrego niż ciągle coś kupować co nic nie pomaga...
Link do tego posta

mandarynka

W serwisie od dnia:
2014-03-10 17:47:46

ilość postów na forum:
20

IP : 91.200.26.161

najlepsze będą kremy z kwasem hialuronowym. Powinnaś je dostać w każdej drogerii ;)
Link do tego posta

uwe

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
10

IP : 89.229.232.253

a cos bardziej skutecznego?
Link do tego posta

berenika

W serwisie od dnia:
2013-12-11 21:11:05

ilość postów na forum:
13

IP : 31.61.131.141

Jeśli chodzi o nawilżanie Twarzy to bardzo dobry jest krem Vichy idealia, nawilżająco rozświetlający, na prawdę doskonale nawilża, dobrze się rozprowadza i jest mega wydajny, już nie wspominając o ślicznym zapachu. Jeśli chodzi o nawilżenie ciała i brakiem jędrności to fajnie działa antycellulitowy koncentrat do ciała, nie dość, że ładnie nawilży skórę to jeszcze poprawi jej jędrność i pomoże w walce z cellulitem.
Link do tego posta

bluepearl

W serwisie od dnia:
2012-12-12 13:54:39

ilość postów na forum:
72

IP : 37.248.255.12

Nie bardzo kojarzę tę Idealię, a brzmi ciekawie. Jakie kosmetyki mają jeszcze? Szukam kremu do twarzy i kremu pod oczy z jednej linii... mają coś takiego?
Link do tego posta

Dominika007

W serwisie od dnia:
2014-08-12 13:23:30

ilość postów na forum:
8

IP : 95.49.241.1

Moja skóra nie sprawia jakichś ogromnych problemów, ale jakiś czas temu dostalam mocnego uczulenia po jednym z kremów. Po zejściu opuchlizny miałam bardzo naciągniętą i wysuszoną skórę. Robiłam wtedy okłady z rumianku (podobno wiele osób ma uczulenie na rumianek, więc nie wiem czy mogłabyś zastosować). Pani dermatolog polecała mi wtedy płyn micelarny z Biodermy i kosmetyki z serii do skóry wrażliwej Pysiogel. Nie użyłam, ponieważ były wtedy zbyt drogie. Ale wróciłam do swojego kremu nawilżającego z Lirene. I chyba pozostanę mu wierna, bo po 2 tygodniach wszystko \"w miarę\" wróciło do normy. Generalnie powinny też pomóc Ci jakieś maseczki głęboko nawilżające. Jest wiele saszetkowanych, na pewno znajdziesz ten jedyny :)
Link do tego posta

Asti

W serwisie od dnia:
2014-08-28 16:05:06

ilość postów na forum:
14

IP : 89.78.199.72

użytkownik berenika napisał:

Jeśli chodzi o nawilżanie Twarzy to bardzo dobry jest krem Vichy idealia, nawilżająco rozświetlający, na prawdę doskonale nawilża, dobrze się rozprowadza i jest mega wydajny, już nie wspominając o ślicznym zapachu. Jeśli chodzi o nawilżenie ciała i brakiem jędrności to fajnie działa antycellulitowy koncentrat do ciała, nie dość, że ładnie nawilży skórę to jeszcze poprawi jej jędrność i pomoże w walce z cellulitem.

Ja znam serię Vichy Idealia. Używam akurat kremu pod oczy, żeby odżywić skórę, odświeżyć i rozjaśnić. Natomias skoro już mowa o Vichy i kremie mocno nawilżającym to myślę, że dobrym wyborem mogłaby być. Krem jest na bazie wody termalnej i nie zawiera parabenów.
Link do tego posta

adrianna.otulak

W serwisie od dnia:
2016-03-26 15:54:52

ilość postów na forum:
5

IP : 83.7.88.67

Ja na problemu skórne od jakiegoś czasu testuje kosmetyki marki Shiseido. Trafiłam na nie przeglądając luxusportal. Okazało się, że dla dla mnie idealne. nawilżają, ale nie mają gęstej konsystencji, której osobiście nie znoszę.