Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje kosmetyki / Podkład godny polecenia

Forum

Twoje kosmetyki

Wątek: Podkład godny polecenia

Podkład godny polecenia

Link do tego posta Podkład godny polecenia

karmelowa89

karmelowa89

W serwisie od dnia:
2014-09-21 15:25:33

ilość postów na forum:
23

IP : 91.192.2.176

Dziewczyny jakie są Wasze ulubione podkłady? Mi zależy na odżywieniu skóry i naturalnym wyglądzie. Możecie coś polecić?
Link do tego posta

owieczka18

W serwisie od dnia:
2014-09-21 15:23:45

ilość postów na forum:
19

IP : 91.192.2.176

Skoro zależy Ci na nawilżeniu to może warto wypróbować podkładów rimmela? Mi osobiście odpowiada ich podkład z serii wake me up ten z witaminą C. Super nawilża i ładnie wtapia się w skórę.
Link do tego posta

Kowalko

W serwisie od dnia:
2015-08-31 14:42:56

ilość postów na forum:
16

IP : 89.73.236.130

Hmm może jakiś mineralny podkład ? Słyszałam wiele dobrego o firmie Jane iredale :)
Link do tego posta

ania.kwiatek

W serwisie od dnia:
2015-12-10 12:54:40

ilość postów na forum:
3

IP : 188.146.71.63

Ja mam podkład bourjois healthy mix:) jest całkiem niezły
Link do tego posta clinique

liquid

W serwisie od dnia:
2014-09-12 18:43:41

ilość postów na forum:
25

IP : 78.88.10.148

mi jakoś podpasował clinique beyond perfection foundation, dobrze kryje, długo się trzyma :) jak się poszuka dobrej promocji to nie wychodzi drogo, ale ogólnie i tak starcza na długo. Ja zwykle poluję na jakieś promocje w sephorze albo douglasie i jeszcze cashbag daje zwrot kilku procent więc z takim portfel aż tak bardzo nie płacze :D
Link do tego posta

Ajina

W serwisie od dnia:
2017-04-19 09:19:40

ilość postów na forum:
1

IP : 83.20.98.251

Dziewczyny, a jakie pędzle do podkładu są przez was używane? Bo o ile podkład, idealny dla siebie już znalazłam, to z oprzyrządowaniem mam problem. Może to głupie pytanie ale ale odnoszę wrażenie że to też ma wpływ na nasz makijaż, na to jak rozprowadza się go po skórze :) Używacie takich zwykłych, standardowych pędzli czy może czegoś bardziej profesjonalnego itp. ? :)
Link do tego posta

riminani

W serwisie od dnia:
2016-09-09 11:06:17

ilość postów na forum:
83

IP : 194.181.117.18

Ja jako podkład stosuję bazę rozświetlającą pod makijaż \">https://lirene.pl/produkty/makijaz/be-glam/
Bazy pod makijaż, czyli primery, to kosmetyki, które nakładane na skórę przedłużają trwałość makijażu. Czynią to poprzez ograniczenie bezpośredniego kontaktu skóry z podkładem. Baza stanowi pierwszą warstwę makijażu, na której utrzymuje się podkład, a na nim kolejne kosmetyki, takie jak róż i bronzer. Prawidłowo dobrana potrafi przedłużyć trwałość makijażu nawet o 12 godzin. Podstawowy podział baz to ten na bazy matowe, wygładzające i rozświetlające. Najważniejszy jest jednak główny składnik bazy, od którego zależy, czy będzie ona dobrze współpracowała z podkładem. W przypadku Be Glam rozświetlające drobinki zawarte w formule bazy nadają cerze promienność i blask, niwelując przy tym oznaki zmęczenia. Baza przedłuża trwałość makijażu, a lekka, nietłusta konsystencja ułatwia aplikację i pozostawia komfortowe odczucie na skórze. Dla mnie jest to produkt idealny i w tym przedziale cenowym ciężko jest znaleźć coś lepszego.
Link do tego posta

Balbina077

W serwisie od dnia:
2017-11-30 19:33:07

ilość postów na forum:
23

IP : 37.7.213.226

Obecnie na rynku jest tak dużo najróżniejszych podkładów, że czasami faktycznie ciężko jest wybrać jakiś jeden. Mi w oko wpadł taki podkład:
Read more at: https://www.cocolita.pl/podklady/maybelline-affinitone-podklad-17-rose-beige Słyszałam na jego temat wiele pozytywnych opinii od koleżanek i chyba przy olejnych zakupach się na niego skuszę. Z tego co patrzyłam, to w necie jest tańszy niż w drogeriach stacjonarnych. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni kolor dla danej cery.
Link do tego posta

kasia21

W serwisie od dnia:
2019-05-15 15:26:18

ilość postów na forum:
5

IP : 217.96.213.199

Hej :)
Chciałabym kupić sobie na tegoroczne wakacje jakiś lżejszy podkład, który pozwoliłby mojej skórze oddychać, a jednocześnie byłby trwały i posiadał dobre krycie. Jeśli znacie taki podkład do twarzy to koniecznie dajcie mi znać! Z góry dziękuję! :)
Link do tego posta

kasia21

W serwisie od dnia:
2019-05-15 15:26:18

ilość postów na forum:
5

IP : 217.96.213.199

Hej :)
Chciałabym kupić sobie na tegoroczne wakacje jakiś lżejszy podkład, który pozwoliłby mojej skórze oddychać, a jednocześnie byłby trwały i posiadał dobre krycie. Jeśli znacie taki podkład do twarzy to koniecznie dajcie mi znać! Z góry dziękuję! :)