Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje kosmetyki / Maskara godna polecenia

Forum

Twoje kosmetyki

Wątek: Maskara godna polecenia

Maskara godna polecenia

Link do tego posta Maskara godna polecenia

karmelowa89

karmelowa89

W serwisie od dnia:
2014-09-21 15:25:33

ilość postów na forum:
23

IP : 91.192.2.176

Ostatnio bardzo zawiodłam się na mojej ulubionej maskarze gdyż strasznie zaczęły mi wypadać rzęsy. Nie wiem czy to do końca jej wina czy brak jakiś witamin ale chcę ją odstawić i sprawdzić coś nowego. Może macie jakieś sprawdzone tusze, które są delikatne dla rzęs i może z jakimiś odżywczymi składnikami w składzie?!
Link do tego posta

renata012

W serwisie od dnia:
2015-12-10 12:38:03

ilość postów na forum:
4

IP : 188.146.7.70

Ja używam tuszu z loreala so couture jest delikatny ale nie ma żadnych odżywczych składników :myśli:
Link do tego posta

rudadagusia

W serwisie od dnia:
2016-05-31 11:50:17

ilość postów na forum:
12

IP : 83.25.201.105

Ja to przede wszystkim polecam maskary z silikonową szczoteczką. Zazwyczaj mają drobniejszy grzebyczek, przez co tusz lepiej się nakłada i nie skleja rzęs. Fajne są mascary od Bourjois czy Rimmela, zawsze byłam z nich zadowolona, więc myślę, że warto spróbować. Zwłaszcza te pierwsze, choć cena jest dość wysoka, ale warto. Można poszukać w necie, na pewno uda się znaleźć gdzieś taniej. Mój chłopak ostatnio zamówił sobie perfumy z https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy i był bardzo, ale to bardzo zadowolony i zapłacił też mniej niż w drogeriach stacjonarnych:) A wracając do tuszy to może wypróbuj te 2 w 1, w sensie z odżywką? Ponoć jak się stosuje odżywkę przed nałożeniem tuszu to niby mniej się sklejają :):)