Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje kosmetyki / Kremy przeciwzmarszczkowe

Forum

Twoje kosmetyki

Wątek: Kremy przeciwzmarszczkowe

Kremy przeciwzmarszczkowe

Link do tego posta Kremy przeciwzmarszczkowe

yang

yang

W serwisie od dnia:
2015-07-22 21:53:32

ilość postów na forum:
14

IP : 188.33.94.105

Zastanawiam się ile z Was stosuje takie kremy i w jakim wieku zaczęłyście
Ja mam 30 z małym hakiem i od niedawna stosuję krem przeciwzmarszczkowy - póki co tylko na noc - Garnier Miracle
Link do tego posta

saszafernito

W serwisie od dnia:
2015-07-21 08:34:54

ilość postów na forum:
1

IP : 89.68.30.3

Ja na razie stosuje krem nawilżający. Jak będę miała z 35 lat to za pewne dopiero zacznę stosować kremy przeciwzmarszczkowe.
Link do tego posta ...

Agnesmaciejewska

W serwisie od dnia:
2015-07-29 00:57:01

ilość postów na forum:
9

IP : 89.70.57.18

Skóra twarzy zaczyna się starzec od 25 roku życia. Już wtedy powinno się o nią odpowiedni zadbać.A kremy przeciwzmarszczkowe są jak najbardziej wskazane tym bardziej,że one nie maja usuwać całkowicie zmarszczek a je niwelować i zapobiegać powstawaniu nowych. Ja obecnie stosuje kremy La Milu i jestem zadowolona a nie należę do grona najmłodszych:)
Link do tego posta

Ekspert Garnier

W serwisie od dnia:
2015-08-31 16:22:35

ilość postów na forum:
1

IP : 5.172.237.69

Dziękuję za wymienienie Miracle Sleeping Cream w kontekście skutecznej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Po 25. roku życia warto o nią zadbać, regularnie oczyszczając skórę, nawilżając ją i dostarczając składniki odżywcze. Do tego celu idealnie nadaje się Miracle Sleeping Cream, który wykorzystując technologię sleeping cream otula twarz jak leciutka maseczka i regeneruje skórę nocą, podczas snu. Lekki krem działa jak maseczka i wykorzystuje moc 7 specjalnie dobranych składników aktywnych sprawiając, że skóra staje się odczuwalnie gładsza, bardziej promienna, witalna i wypoczęta już po pierwszej nocy.

Aby dowiedzieć się więcej o Miracle Sleeping Cream, jego składzie i spectrum działania, warto zajrzeć na stronę http://www.garnier.pl/twarz/piekno/garnier/miracle-sleeping-cream/technologia, ja zaś zachęcam do zadawania pytań. Jeżeli pojawią się jakieś wątpliwości, chętnie pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,
Ekspert marki Garnier
Link do tego posta

Gree20z

W serwisie od dnia:
2016-04-19 09:19:21

ilość postów na forum:
3

IP : 83.7.123.233

Waszym zdaniem te kremy cokolwiek dają? Bo ja jakoś w to nie wierzę.
Link do tego posta

Wellness0

W serwisie od dnia:
2016-09-03 11:14:22

ilość postów na forum:
413

IP : 109.125.200.208

Reparatory Estee Lauder - może ograniczę się do napisania, że działają. Tylko tyle i aż tyle. Nie wiem jak i nie wnikam. Ważne, że gołym okiem widać efekty stosowania , Isolift Uriage - szczególnie świetny krem pod oczy, chociaż może się rolować przy nakładaniu makijażu. Mam do niego szczególny sentyment, bo to pierwszy krem, którego działanie faktycznie odczułam i zobaczyłam.
polecam stronkę

https://100club.pl/
Link do tego posta

riminani

W serwisie od dnia:
2016-09-09 11:06:17

ilość postów na forum:
87

IP : 37.47.231.139

Ja juz jestem grubo po 30stce i już od dobrych kilkunastu lat używam kosmetyków przeciwzmarszczkowych, bo głębokie zmarszczki są u mnie rodzinne i już po 20stce zaczęłam obawiać się tego, że szybko pojawią się one u mnie. Jeśli chodzi o markę kosmetyków, to stosuje kosmetyki Irena Eris, bo sa to polskie produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Kupuje je zazwyczaj na promocjach dzięki tej stronie http://blip.pl/sklep/dr-irena-eris/ z kuponami rabatowymi, którą Wam polecam :)
Link do tego posta

Grandel_pl

W serwisie od dnia:
2017-09-18 10:31:09

ilość postów na forum:
11

IP : 79.185.66.165

Każda z nas powinna dopasować krem przeciwzmarszczkowy, który będzie przede wszystkim odpowiedni dla jej cery, akurat tutaj mogę polecić również nasz zestaw profesjonalnych i naturalnych kosmetyków do codziennej pielęgnacji, warto zerknąć.
Link do tego posta

Adresatka

W serwisie od dnia:
2016-06-13 20:05:50

ilość postów na forum:
25

IP : 89.64.13.94

Najlepsze efekty jak na razie daje Vichy. Kupowałam kilka innych na DOZ i testowałam. Teraz zamówiłam też Bioliq z ciekawości, żeby porównać efekt https://www.doz.pl/apteka/p61373-Bioliq_35_krem_pod_oczy_przeciwdzialajacy_procesom_starzenia_15_ml zobaczymy jak się sprawdzi.