Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje kosmetyki / Kremy na cellulit - Onshea

Forum

Twoje kosmetyki

Wątek: Kremy na cellulit - Onshea

Kremy na cellulit - Onshea

Link do tego posta Kremy na cellulit - Onshea

Tamara997

Tamara997

W serwisie od dnia:
2020-11-03 13:49:50

ilość postów na forum:
11

IP : 212.91.26.231

Nie wiem czy wybrałam do tego tematu odpowiedni dział, ale chciałam zapytać Was o opinię na temat wszystkich kremów i preparatów, które mają podobno zwalczać cellulit. Przeglądając internet natrafiłam na kilka pozycji i najbardziej zainteresował mnie krem Onshea. Czy ktoś miał styczność z tym kremem lub może jakimś innym podobnym i najważniejsze czy takie coś serio działa?
Mam również pytanie o zabiegi na cellulit. Czy ktoś stosował i czy są warte swojej ceny?
Link do tego posta

MielewskaP

W serwisie od dnia:
2020-11-16 11:38:12

ilość postów na forum:
12

IP : 178.235.188.20

Widzę, że nikt nie odpisał to pozwól, ze wyrażę swoją opinię. Jeśli chodzi o zabiegi to według mnie są one bardzo skuteczne. Czy warte swojej ceny? Zależy co dla Ciebie to oznacza. Wiem jedynie, że jest to dosyć kosztowna sprawa, bo jeden zabieg kosztuje kilkaset złotych, a zabiegów trzeba wykonać kilka.
Dlatego na Twoim miejscu spróbowałabym krem + ćwiczenia i dietę, bo może to będzie dla Ciebie skuteczne i wystarczające
Link do tego posta

Maslowska23

W serwisie od dnia:
2020-11-25 13:22:04

ilość postów na forum:
15

IP : 185.241.198.35

Ja stosowałam ten krem i jak dla mnie warto. Oczywiście nie ma co oczekiwać jakiś nie wiadomo jakich cudów, ale jeśli dołożysz do tego dobrą dietę i chociaż trochę się poruszasz to na pewno będziesz zadowolona. Ja ze swojej strony mogę polecić Tobie jeszcze bodywrapping krem wtedy jeszcze lepiej się wchłania.

Informacje o forum

• Zarejestrowanych: 76230
  • Obecnie aktywnych: 1986
  • Regulamin forum: czytaj regulamin

Kontakt z moderatorem: Paulina Rogala - Wyślij wiadomość

Grupa zawiera nowe wiadomości na forum

Grupa nie zawiera nowych wiadomości na forum