Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje kosmetyki / Krem pod oczy - jaki?

Forum

Twoje kosmetyki

Wątek: Krem pod oczy - jaki?

Krem pod oczy - jaki?

Link do tego posta Krem pod oczy - jaki?

bluepearl

bluepearl

W serwisie od dnia:
2012-12-12 13:54:39

ilość postów na forum:
72

IP : 37.248.255.12

Jak w temacie - szukam dobrego kremu pod oczy (chętnie w parze z kremem do twarzy). Po serii nocnych dyżurów moja skóra wygląda smutno i szaro... Pomożecie?
Link do tego posta

merve

W serwisie od dnia:
2014-09-30 17:38:07

ilość postów na forum:
2

IP : 78.88.9.171

u mnie całkiem nieźle sprawdził się eveline, jest rozświetlająco-przeciwzmarszczkowy, tubka z seledynowym korkiem. Bardzo wydajny, niedrogi, a skóra rzeczywiście (o dziwo) trochę się wygładziła :)
Link do tego posta

Asti

W serwisie od dnia:
2014-08-28 16:05:06

ilość postów na forum:
14

IP : 89.78.199.72

Ja jakiś czas temu spróbowałam pod oczy kremu Vichy Idealia. Zdecydowanie widać po nim różnicę na skórze, rozjaśnione cienie pod oczami, wygładzoną i rozświetloną powierzchnia wokół oczu. Moje oczy nabrały po min wyrazu, nie widać oznak zmęczenia i upływu lat :)
Link do tego posta

Merry

W serwisie od dnia:
2011-09-26 08:14:40

ilość postów na forum:
14

IP : 109.243.96.171

A Vichy Liftactiv serum do oczu i rzęs któraś z Was próbowała ?
Ja traktuję je jako wzmocnienie pielęgnacji skóry wokół oczu. Jest wyjątkowo delikatne dla oczu – nawet gdy dostało się do oczu nie czułam żadnego szczypania, podrażnienia czy dyskomfortu. Jeśli chodzi o efekty pod oczami skóra stała się bardziej wygładzona, rozświetlona i wypoczęta, a linie uległy subtelnemu zmniejszeniu. I to co mnie zadowala to fakt, że jest bezzapachowe.
Link do tego posta

Janina L

W serwisie od dnia:
2016-01-06 23:14:45

ilość postów na forum:
2

IP : 83.28.80.180

U mnie doskonale sprawdził się naturalny krem forte pod oczy OrganicSeries. Posiada on silne działanie wygładzające i wypełniające zmarszczki. Redukujące obrzęki i cienie pod oczami i nadaje się pod makijaż. Naprawdę rewelacyjny i warto go mieć wśród swoich kosmetyków.
Link do tego posta

Wellness0

W serwisie od dnia:
2016-09-03 11:14:22

ilość postów na forum:
413

IP : 109.125.200.208

La Mer The Eye Balm Intense. To intensywnie nawilżający krem pod oczy idealny do stosowania na dzień. Posiada niezbyt gęstą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania. Polecam stosować go z La Mer The Eye Concentrate (na noc), który posiada gęstszą, kremowo-żelową konsystencję i intensywniejsze działanie regenerujące i przeciwzmarszczkowe. Razem tworzą one duet niemal idealny.
polecam stronkę

https://100club.pl/
Link do tego posta

rudadagusia

W serwisie od dnia:
2016-05-31 11:50:17

ilość postów na forum:
12

IP : 83.23.234.234

Moim zdaniem pod oczy najlepiej sobie radzi krem marki Lancome - https://www.perfumeria.pl/Ona/Twarz/Estee-Lauder-Re-Nutriv-Intensive-Age-Reneval-krem-pod-oczy . Serio, warto w niego zainwestować (nie kosztuje mało, ale w necie jest taniej), bo efekty są widoczne. Nie dość, że nie ma worków (to była moja zmora, czasami to nawet jak się dobrze wyspałam to wyglądałam jak zombie:P) to jeszcze dobrze radzi sobie z drobnymi zmarszczkami, które pojawiają się w okolicach oczu