Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje kosmetyki / krem do stóp - jaki kupić?

Forum

Twoje kosmetyki

Wątek: krem do stóp - jaki kupić?

krem do stóp - jaki kupić?

Link do tego posta krem do stóp - jaki kupić?

manka

manka

W serwisie od dnia:
2009-10-22 16:31:48

ilość postów na forum:
60

IP : 91.150.221.148

ostatnio chciałam kupić jakiś krem do stóp i zgłupialam w drogerii. z kazdej firmy wyprodukowali po kilka różnych kremów. nie mam pojęcia co wybrać. nie mam jakichś wiekszych problemow ze stopami typu pękające pięty, czy nadmierne pocenie. Chce dobry krem odświeżający i nawilżający. Który wybrać ?
Link do tego posta krem do stóp

fido

W serwisie od dnia:
2010-05-12 13:32:33

ilość postów na forum:
76

IP : 91.150.221.148

kupiłam ostatnio krem do stóp z Farmony, seria Nivelazione. Ja kupiłam akurat zapobiegający pekaniu stóp i poceniu, ale są też inne. Takie zwykłe nawilżające też. Fajne w tych kremach jest to, że są delikatnie miętowe i odświezają stopki. Nie są tłuste. Kosztuje ok.10-12 zł.
Link do tego posta krem do stóp

cedrynek

W serwisie od dnia:
2011-04-01 23:37:14

ilość postów na forum:
3

IP : 89.72.89.187

Ja poleczm krem do stóp z podbiałem i szałwią z Providy. Krem pielęgnuje i odżywia skórę stóp oraz zmniejsza ich potliwość. Ożywia również zmęczone stopy. Ma obłędny zapach ziołowy, naprawdę przyjemny. No i jest ekologiczny.
Link do tego posta

kofi

W serwisie od dnia:
2011-12-28 10:59:02

ilość postów na forum:
23

IP : 178.181.233.151

Ja bardzo lubię kremy do stóp z Avonu. Są doskonałe. Uwielbiam ich limitowane, zapachowe serie. Aktualnie mam pomarańcza+cynamon, wcześniej miałam czekolada+granat. Coś wspaniałego. Nie dość, że świetnie nawilżają i odświeżają, to jeszcze bardzo fajnie pachną.

Miałam też krem o zapachu cynamonu firmy Eveline (fioletowe opakowanie) seria 'Aksamitne stopy'. Też się sprawdził.

Wybór na rynku jest bardzo duży. Ja się staram, żeby cena nie przekraczała 10 zł, gdyż bardzo szybko te kremy mi się konczą. Przy codziennym używaniu, oczywiście.
Link do tego posta

dark_forest

W serwisie od dnia:
2012-12-08 16:01:05

ilość postów na forum:
173

IP : 5.226.69.34

U mnie krem do stóp Softening Lotion marki FussWohl z Rossmanna - niska cena a bardzo dobra jakość, stopy są odświeżone, zadbane, mięciutkie i pachnące! :)