Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje kosmetyki / Kosmetyk na zmiany na skórze

Forum

Twoje kosmetyki

Wątek: Kosmetyk na zmiany na skórze

Kosmetyk na zmiany na skórze

Link do tego posta Kosmetyk na zmiany na skórze

Myszka80

Myszka80

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:24:39

ilość postów na forum:
21

Jaki kosmetyk może zwalczyć zmiany na skórze ? Mam takie przebarwienia, podrażnienia i plamki. Ogólnie stan skóry szczególnie twarzy jest kiepski. Czy zna ktoś dobry krem najlepiej z apteki na zmiany na skórze ?
Link do tego posta

Minerwa

W serwisie od dnia:
2010-04-29 21:22:19

ilość postów na forum:
31

IP : 83.20.188.96

Witam,
podajesz zbyt mało informacji: "podrażnienia i plamki" może dużo oznaczać. Najlepiej byłoby, gdybyś udała się do kosmetyczki na rozmowę i diagnozę skóry (często jest to darmowa usługa) i razem ustalicie Twój problem. Najważniejsza jest diagnoza, potem możemy dobierać kosmetyki.
Link do tego posta

dancerka

W serwisie od dnia:
2013-04-12 13:34:38

ilość postów na forum:
3

IP : 89.228.42.197

Ja zdecydowanie mogę polecić maski Elizabeth Kessler bazując na swoich doświadczeniach z tym oto produktem. Po wielu wątpliwościach i namysłach postanowiłam spróbować. Zamówiłam komplet 6 sztuk. Skorzystałam już z pięciu i efekty widzę nie tylko ja. Moja cera zdecydowanie nabrała kolorytu, ładnie prezentuje się bez makijażu. Ogólnie czuję, że skóra stała się gładsza i miękka. Za taką cenę, którą proponują za 6 maseczek to jest nic w porównaniu do cen, które proponują nam salony.