Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje kosmetyki / Fioletowy tusz do rzęs

Forum

Twoje kosmetyki

Wątek: Fioletowy tusz do rzęs

Fioletowy tusz do rzęs

Link do tego posta Fioletowy tusz do rzęs

Wioleta Derkowska

Wioleta Derkowska

W serwisie od dnia:
2011-10-03 15:29:54

ilość postów na forum:
45

IP : 178.36.85.231

Drogie Panie,
poszukuję fioletowego tuszu do rzęs.
Co polecacie?
Słyszałam, że Maybelline New York wypuścił na rynek nową serię kolorowych tuszy.
Gdzie mogę taki kupić?
A może macie sprawdzony inny produkt tego typu?
Ważne żeby był naprawdę dobry.

Pomóżcie!
Link do tego posta

dark_forest

W serwisie od dnia:
2012-12-08 16:01:05

ilość postów na forum:
173

IP : 5.226.69.34

Ja też słyszałam o tej nowości z Maybelline, ale nie próbowałam. Na pewno w Rossmannie albo Super-Pharm trafi się jakaś promocja.
Kiedyś kolorowe tusze były w Avonie, później widziałam takie z Essence - dość tanie.

Jeśli chodzi o kolorowe tusze, zwłaszcza w mocnych kolorach, mam obawy czy będzie mi do twarzy - przecież przyciemniamy rzęsy, aby wydawały się dłuższe i gęste, a kiedy pokryjemy je jaskrawym kolorem, efekt może być odwrotny. Niektóre kolory będą się też \"gryźć\" z kolorami tęczówki, więc uwaga!
Link do tego posta

Wioleta Derkowska

W serwisie od dnia:
2011-10-03 15:29:54

ilość postów na forum:
45

IP : 31.61.129.239

To jest prawda.
Mam jednak zielone oczy, więc fioletowy będzie odpowiedni. Wiadomo, że w takim przypadku zrezygnuję już z cienie. W Rossmannie akurat jeszcze ich nie było (w moim mieście). Poczekam na dostawę:-)

Z Avonu miałam kiedyś turkusowy, fajnie wyglądał i każdy się pytał jak to zrobiłam, że mam takie fajne rzęsy. Fioletowy też miałam z Avonu, ale był mało widoczny, prawie jak czarny.

Zależy mi, żeby tusz był dość dobry. Jestem zadowolona z Maybellina, więc się na niego \"czaję\".:-)
Link do tego posta

Wellness0

W serwisie od dnia:
2016-09-03 11:14:22

ilość postów na forum:
413

IP : 109.125.200.208

essence ma teraz kolorowe tusze ,napewno jest fiolet wiem ze collossal jest w fiolecie,ale chyba ciężko go dostać widziałam tez ostatnio jakieś tanie na allegro , niestety nie pamiętam nazwy.
polecam stronkę

https://100club.pl/