Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje ćwiczenia / spalanie tkanki tluszczowej

Forum

Twoje ćwiczenia

Wątek: spalanie tkanki tluszczowej

spalanie tkanki tluszczowej

Link do tego posta spalanie tkanki tluszczowej

KamilaR

KamilaR

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:42:16

ilość postów na forum:
26

post moderowany

 
jaki znacie szybki sposób na spalanie tkanki tluszczowej ? czy są jakieś ćwiczenia przy których spalanie tkanki tluszczowej jest największe? lepsze biegi czy rowerek ? a może pływanie?
Link do tego posta

DREAM

W serwisie od dnia:
2010-04-07 15:28:39

ilość postów na forum:
43

IP : 87.205.85.140

 
Pływanie jest dobre na poprawę elastyczności i koordynacji ruchowej, ale na spalanie tłuszczu nie bardzo. Chociaż przez godzinę spali się sporo kalorii, ale potem człowiek jest strasznie głodny.
Jeśli masz zdrowe kolana, to bieg jest ok, ale moim zdaniem lepiej bardzo szybko iść przez dłuższy czas (ponad 45 minut) niż biegać, bo oszczędzasz stawy.
Bardzo dobry na spalanie jest nordic walking. Dobrze wykonany działa lepiej niż aerobic i bieg, bo przy tym pracują wszystkie mięśnie, łącznie z rękami. Polecam chodzenie z instruktorem, bo okazuje się, że to wcale nie jest takie oczywiste jak się tymi kijkami posługiwać - mnóstwo osób wykonuje te ćwiczenia niepoprawnie.
Link do tego posta Pomysł na schudnięcie i prawidłowe nawodnienie

emilcia77

W serwisie od dnia:
2015-12-24 10:28:26

ilość postów na forum:
42

IP : 93.157.155.235

 
Jako trenerka polecam moim podopiecznym produkty sprawdzone, godne uwagi i bezpieczne. Zwracam też dużą uwagę na odpowiednie nawodnienie organizmu w czasie intensywnych ćwiczeń fizycznych. Jako trener i sportowiec polecam spróbować napój izotoniczny IsoActive https://centrumodzywek.net/carboweglowodany/activlab-isoactive-1-sasz-192-.html?search_query=ActivLab+&results=136, który nie tylko uzupełnia ubytki wody, ale jednocześnie dzięki bogatej recepturze składników i mikroelementów korzystnie wpływa na gospodarkę węglowodanową.

Post
do góry strony