Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje ćwiczenia / SPA na odchudzanie?

Forum

Twoje ćwiczenia

Wątek: SPA na odchudzanie?

SPA na odchudzanie?

Link do tego posta SPA na odchudzanie?

anina

anina

W serwisie od dnia:
2010-05-20 10:15:41

ilość postów na forum:
9

IP : 83.4.15.32

Czy któras z Was korzystała z zabiegów SPA, które skupiają się głównie na odchudzaniu: masaże częściowe wspomagające wyszczuplenie i ujędrnienie ciała, zabiegi biczy szkockich poprawiających krążenie i rozbijających celulitis, zabieg algowy na całe ciało w kapsule SPA, połączony z masażem twarzy i głowy wykonany odżywczym olejkiem (to akurat jest http://www.primaveraspa.pl/?go=odchudzanie) - znalazłam zabiegi odchudzające właśnie w SPA i zastawiam się jakie sa efekty - czy pomagają one zrzucić co nie co?
Link do tego posta

fido

W serwisie od dnia:
2010-05-12 13:32:33

ilość postów na forum:
76

IP : 91.150.221.148

Same zabiegi nie odchudzą zbyt dużo, ale są świetnym dodatkiem do tradycyjnego odchudzania. Najlepsze jest to że ujędrniają ciało!. Ja osobiście zastanawiam sie nad masażem ud i brzucha. Szczególnie te partie mojego ciała potrzebują zabiegów. Jednak właśnie takiego zabiegu nigdy nie robiłam, ale mam nadzieję że się to w najbliższym czasie zmieni.
Link do tego posta

anina

W serwisie od dnia:
2010-05-20 10:15:41

ilość postów na forum:
9

IP : 83.29.4.177

'Fido' ale myślałaś o takich zabiegach w kontekście SPA? Co do diety to faktycznie to jest chyba podstawa bo w Primavera SPA tez właśnie jest wprowadzana dieta do takiego turnusy - nie wiem czy eis ja wybiera itp, ale jest dość sporo opisanych na stronie więc myślę, że pewnie jest jakoś dostosowywana do osoby która chce w takim turnusie wziąć udział. Ja co do zabiegów to tez bym się zdecydowanie na brzuchu skupiała - bo ideałem on nie jest, a tez nie mam już pomysłu jak go stracić i myślę, że takie zabiegi były by w stanie go chociaż bardziej ujędrnić :)
Link do tego posta

madame

W serwisie od dnia:
2011-07-20 14:04:40

ilość postów na forum:
15

IP : 83.7.236.112

mnie się wydaje , że to bardzo dobry pomysł jest wybrać się na taki turnus odchudzający przede wszystkim dlatego, że można się nauczyć jak zdrowo się odżywiać pod okiem trenera poćwiczyć i w ogóle spotkać się z osobami, które też walczą z kilogramami i na wzajem się motywować , dużo o tym czytałam i wiele razy spotkałam się z tymi turnusami w primavera spa, bo podobno dają dobre efekty
Link do tego posta

anita.maciak

W serwisie od dnia:
2019-07-02 22:30:10

ilość postów na forum:
35

IP : 217.23.3.92

Szukałam dość długo swojego złotego środka. Zawsze stawiałam na dość intensywny wysiłek fizyczny, ale nie zawsze miałam na to czas. Wiadomo praca, dzieci... Nie mogłam też pilnować diety, regularnych posiłków, bo moja praca to praca w biegu i nie zawsze o danych porach mogłam zasiąść do posiłku. Ale jak się chce to się może znaleźć sposób. Więc na początek odstawienie słodyczy, tłustych, kalorycznych posiłków, więcej warzyw i owoców, zamiast autobusu - rower, po drugie Adipex RS na ograniczenie apetytu i poprawę przemiany materii. Jak na razie, po 2 miesiącach jest całkiem spoko, -9 kg, jeszcze dwa i założony cel będzię wypełniony. Chcecie dowiedzieć sie więcej lub macie pytania, kontaktujcie się z Honoratą (kom.578554347). Pozdrawiam