Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje ćwiczenia / SPA na odchudzanie?

Forum

Twoje ćwiczenia

Wątek: SPA na odchudzanie?

SPA na odchudzanie?

Link do tego posta SPA na odchudzanie?

anina

anina

W serwisie od dnia:
2010-05-20 10:15:41

ilość postów na forum:
9

IP : 83.4.15.32

Czy któras z Was korzystała z zabiegów SPA, które skupiają się głównie na odchudzaniu: masaże częściowe wspomagające wyszczuplenie i ujędrnienie ciała, zabiegi biczy szkockich poprawiających krążenie i rozbijających celulitis, zabieg algowy na całe ciało w kapsule SPA, połączony z masażem twarzy i głowy wykonany odżywczym olejkiem (to akurat jest http://www.primaveraspa.pl/?go=odchudzanie) - znalazłam zabiegi odchudzające właśnie w SPA i zastawiam się jakie sa efekty - czy pomagają one zrzucić co nie co?
Link do tego posta

fido

W serwisie od dnia:
2010-05-12 13:32:33

ilość postów na forum:
76

IP : 91.150.221.148

Same zabiegi nie odchudzą zbyt dużo, ale są świetnym dodatkiem do tradycyjnego odchudzania. Najlepsze jest to że ujędrniają ciało!. Ja osobiście zastanawiam sie nad masażem ud i brzucha. Szczególnie te partie mojego ciała potrzebują zabiegów. Jednak właśnie takiego zabiegu nigdy nie robiłam, ale mam nadzieję że się to w najbliższym czasie zmieni.
Link do tego posta

anina

W serwisie od dnia:
2010-05-20 10:15:41

ilość postów na forum:
9

IP : 83.29.4.177

'Fido' ale myślałaś o takich zabiegach w kontekście SPA? Co do diety to faktycznie to jest chyba podstawa bo w Primavera SPA tez właśnie jest wprowadzana dieta do takiego turnusy - nie wiem czy eis ja wybiera itp, ale jest dość sporo opisanych na stronie więc myślę, że pewnie jest jakoś dostosowywana do osoby która chce w takim turnusie wziąć udział. Ja co do zabiegów to tez bym się zdecydowanie na brzuchu skupiała - bo ideałem on nie jest, a tez nie mam już pomysłu jak go stracić i myślę, że takie zabiegi były by w stanie go chociaż bardziej ujędrnić :)
Link do tego posta

madame

W serwisie od dnia:
2011-07-20 14:04:40

ilość postów na forum:
15

IP : 83.7.236.112

mnie się wydaje , że to bardzo dobry pomysł jest wybrać się na taki turnus odchudzający przede wszystkim dlatego, że można się nauczyć jak zdrowo się odżywiać pod okiem trenera poćwiczyć i w ogóle spotkać się z osobami, które też walczą z kilogramami i na wzajem się motywować , dużo o tym czytałam i wiele razy spotkałam się z tymi turnusami w primavera spa, bo podobno dają dobre efekty