Uroda.com / Forum / Pochwal się - Twoje ćwiczenia / schudnąć w 2 tygodnie

Forum

Twoje ćwiczenia

Wątek: schudnąć w 2 tygodnie

schudnąć w 2 tygodnie

Link do tego posta schudnąć w 2 tygodnie

Basiek.34

Basiek.34

W serwisie od dnia:
2009-07-24 11:11:21

ilość postów na forum:
13

post moderowany

da sie schudnąć w 2 tygodnie ? muszę za 2 tyg wyglądać w miare dobrze a jest na razie kiepsko! Jak schudnąć w 2 tygodnie ? Katuje się już ćwiczeniami, biegam i rozpoczęłam dietę. Co podziała najszybciej?
Link do tego posta

DREAM

W serwisie od dnia:
2010-04-07 15:28:39

ilość postów na forum:
43

IP : 87.205.85.140

Ćwicząc zbudujesz sobie najpierw mięśnie, dopiero potem te mięśnie będą potrzebowały większej energii i zaczniesz spalać tkankę tłuszczową. Także na zgrabną sylwetkę trzeba pracować dłuższy czas. Możesz oczywiście pokatować się niskokalorycznymi dietami - stracisz parę kilo, ale nie mając mięśni i kończąc dietę, szybko przybierzesz na wadze. Także moja recepta to sport i to regularny, przez cały rok, a nie tylko przez dwa tygodnie :-) Wspomagać odchudzanie można też masażami. Z utratą wagi trzeba walczyć kompleksowo, więc lepiej stosuj wszelkie sposoby na raz.
Link do tego posta

emilcia77

W serwisie od dnia:
2015-12-24 10:28:26

ilość postów na forum:
42

IP : 91.192.145.69

Myślę, że w 2 tygodnie nie da się schudnąć, bo dietę trzeba stosować cały czas nawet wtedy kiedy uzyskasz już oczekiwany efekt. Dodatkowo spędzać czas aktywnie. Co mogę Ci doradzić dla szybszego efektu to suplementy [url=https://centrumodzywek.net/132_activlab]avtivelab[/url]