buty do biegania

Link do tego posta buty do biegania

Okulinka

Okulinka

W serwisie od dnia:
2010-05-06 12:48:21

ilość postów na forum:
43

IP : 83.4.193.126

Woda opadła i znów mogę biegać wzdłuż Wisły. Co prawda ostatnio raz biegałam w ubiegłym roku, ale to nic;) Potrzebuję sobie kupić buty do biegania, bo moje stare się rozpadły. Szukam czegoś dobrej jakości, nie obcierającego, lekkiego i co wytrzyma więcej niż jeden sezon sportów i łazikowania. Co myślicie na temat butów New Balance? Miał ktoś? Bo ja obczaiłam jedne z nowej kolekcji i się zastanawiam czy nie kupić:
http://newbalance.pl/nowosci/obuwie/kolekcja-damska/buty-na-silownie-fitness-wx408aw.html
Link do tego posta

Beti84

W serwisie od dnia:
2010-06-07 20:32:22

ilość postów na forum:
21

IP : 91.150.221.148

do biegania to może i fajne, ale jak chcesz też w nich chodzić to raczej kiepsko się prezentują ;p ja raczej kupiłabym coś z nike mają fajne wzory, ładnie wyglądają na nodze, a do tego świetnie się sprawdzają do biegania, oczywiście nie wszystkie ale konkretne modele.
Link do tego posta

ibretto

W serwisie od dnia:
2010-05-11 23:50:15

ilość postów na forum:
16

IP : 89.79.92.231

Jak dla mnie te buty wyglądają ok. Takie tradycyjne, proste adidasy. Moim zdaniem wszystkie buty tego typu sa do siebie podobne, na pierwszy rzut oka widzimy but sportowy i jakoś nas nie rzuca z zachwytu na kolana. Dopiero jak założymy takie buty i okaże się, że sa wygodne i dobrze się w nich chodzi, to kupujemy.
Link do tego posta

madame

W serwisie od dnia:
2011-07-20 14:04:40

ilość postów na forum:
15

IP : 89.73.113.190

a ostatnio zakochałam się butach Air Max 90 SI i postanowiłam, że muszę takie mieć są kosmiczne i sa przeznaczone specjalnie do biegania, al myślę, że na fitness też się nadadzą , po za tym znalazłam je w konkurencyjnej cenie w internecie, przesyłam linka jak ktoś chciałby zobaczyć te buty http://www.tanisport.pl/nike/Air_Max_90_SI_309298002/Product.aspx
Link do tego posta

katalyna

W serwisie od dnia:
2012-03-02 10:47:21

ilość postów na forum:
10

IP : 89.72.31.99

Chciałam zapytać, ile z Was kontroluje swój trening? Np jeśli biegacie, używacie jakiegoś pulsometru? Znajoma mówiła mi, że to daje dużo lepsze efekty, że można nadzorowac prace serca, spalane kalorie itd. Np taki jak modele na stronie www.conrad.pl, niektóre Sigmy mają tez opcje stopera, wyświetlają puls itd. Co o tym myślicie?
Link do tego posta

pieknabasia

W serwisie od dnia:
2013-10-16 14:05:33

ilość postów na forum:
20

IP : 89.78.106.131

Pulsometr dużo daje, przy obliczeniu pulsu maxymalnego musisz biegać utrzymując puls na 60% twojego maxa wtedy organizm najlepiej spala tłuszcz, powyżej 60% zaczyna spalać mięśnie.
Link do tego posta

uwe

W serwisie od dnia:
2014-01-15 22:55:59

ilość postów na forum:
10

IP : 212.14.57.130

wiem tyle ze dobre buty do biegania to podstawa by nie zlapac jakiś kontuzji, wiec naprawdę warto to przemyslec. sama długo biegałam w zwykłych halowkach i doprowadziłam się do niezłych problemów związanych z kolnami niestety za glupote się placi:)
Link do tego posta

riminani

W serwisie od dnia:
2016-09-09 11:06:17

ilość postów na forum:
84

IP : 94.254.232.58

Kupienie butów do biegania to pierwsze, co powinieneś zrobić, jeśli chcesz rozpocząć regularne treningi. Zanim jednak wybierzesz się do sklepu sportowego po najnowszy model firmowych adidasów ustal, jakie parametry powinny spełniać twoje buty, abyś mógł biegać bezpiecznie i komfortowo. Dla mnie odpowiednim wyborem był model https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki-kolekcje-_adidas_Originals-7085.html
Link do tego posta

Sportowa_Ania

W serwisie od dnia:
2019-06-26 13:58:15

ilość postów na forum:
1

IP : 217.96.199.44

Odpowiedni strój do ćwiczeń i na siłownie to podstawa. Jednak to chodzi o nasz komfort w czasie treningu. Zdecydowanie trzeba najpierw zrobić rozeznanie zarówno jeśli chodzi o buty, jak i o legginsy. Ja zaczynałam od butów z Decathlonu a jak wiedziałam, że zaczynam się wkręcać w tematykę sportową to wybrałam buty z addidasa. Oczywiście, różnica była wyczuwalna. Tak samo jeśli chodzi o strój to wbrew pozorom znalezienie odpowiednich legginsów jest trudne. Ja teraz kupiłam legginsy push up sportowe i nie dość, że świetnie leżą to jeszcze materiał jest przyjemny :)