Uroda.com / Forum / Ogłoszenia - Praca uroda / Szybka kasa, nowe znajomości, duże nowe doświadczenie ;)

Forum

Praca uroda

Wątek: Szybka kasa, nowe znajomości, duże nowe doświadczenie ;)

Szybka kasa, nowe znajomości, duże nowe doświadczenie ;)

Link do tego posta Szybka kasa, nowe znajomości, duże nowe doświadczenie ;)

Alexandraxx

Alexandraxx

W serwisie od dnia:
2013-09-25 12:46:44

ilość postów na forum:
0

IP : 87.205.27.78

 
Witam wszystkich,

chciałabym wam zaproponować na prawdę przyjemną pracę, która może być dorywcza dla przyjemności, lub praca stała, która może przynieść na prawdę duże pieniądzę. Mówię tu o firmie AVON.
Szczerze mówiąc na początku też nie byłam do tej tego zbytnio przekonana, ale spróbowałam jako coś co mogę robić po zajęciach lub w wolnym czasie i na prawdę mi się to spodobało. Na początku byłam tylko zwykłą konsultantką i sprzedawałam kosmetyki za pomocą dzielenia się katalogiem z przyjaciółmi i rodziną, z moich zamówień, miałam na początku pieniądze na moje wydatki takie jak kino, wyjścia z przyjaciółmi itp. Po pewnym czasie mój Okręgowy Menadżer Sprzedaży zaproponował mi zostanie Liderem Sprzedaży i zarobienie o wiele większych pieniędzy. Teraz nim jestem, nie zajmuje mi to wcale dużo czasu, a potrafię w ciągu jednego katalogu zarobić nawet 1440 zł na rękę, to żadna podpucha, po prostu realia zarobienia naprawdę szybkich pieniędzy na codzienne wydatki.
Jeśli chciałabyś spróbować swoich sił, nikt nie zobowiązuję Cię do niczego, możesz spróbować w jednym katalogu natomiast w następnym już nic nie zamówić i nikt nie będzie zawracał Ci głowy, jeżeli nie spełni to Twoich oczekiwań. Naprawdę warto spróbować to nic nie kosztuje, a jak napisałam w nagłówku możesz zdobyć nowe znajomości jak i duże doświadczenie, ponieważ organizowane są przeróżne szkolenia prospectingowe lub kosmetyczne.
Jeżeli chcesz spróbować i jesteś ze Szczecina bądź okolic zadzwoń do mnie. Umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie i wszystko na spokojnie Ci wytłumacze
Mój numer 519109749
lub email : olusiowa95@gmail.com

Czekam na Twoją wiadomość :)
Ola :)
Link do tego posta

Skregos2

W serwisie od dnia:
2016-04-19 13:12:51

ilość postów na forum:
3

IP : 83.29.134.144

 
Znajoma mi mówiła, że to nie jest takie fajne i ciężko cokolwiek zarobić.
Link do tego posta

Amelka

W serwisie od dnia:
2016-11-18 09:20:27

ilość postów na forum:
42

IP : 217.96.254.7

 
Jak chce się zarobić to idzie się do pracy, a na avonie można co najwyżej troszkę dorobić lub poprostu mieć dostęp do kosmetyków w nizszych cenach. Ja sama jestem konsultantką i w sumie jak zamawiam to głównie dla sibie i kilku znajomych. Nie mam charyzmy sprzedawcy i jakoś nikogo specjalnie nie zachęcam do kupowania tych kosmetyków, aczkolwiek sama je lubię. A co do pracy to moim zdanniem dobrym rozwiazaniem są prace sezonowe za granicą, jeśli ktoś chce dobrze i szybko zarobić. Wiadomo nic nie ma za darmo i często trzeba się napracować ale ogólnie to podsumowując więcej jest plusów niż minusów. To też zalezy od sytuacji danej osoby ale jeśli mozna sobie pozwolić na taki wyjazd to czemu nie. Teraz wybieram się do Niemiec, a przed wakacjami byłam we Francji więc miałam okazję też troszkę sobie pozwiedzać. Zawsze wyjeżdzam z koleżanką, poznałyśmy się przez agencję pracy http://www.mg-solutions.pl/ z której jeździmy i tak się trzymamy bo jednak wiadomo przyjemniej jak ma się do kogo buzię otworzyć i pogadać troszkę. Człowiek wtedy czuje się pewniejszy siebie i takich wyjazdów nie traktuje jak \"obozu pracy\" tylko jak życie codzienne.

Post
do góry strony