Uroda.com / Forum / Męskie sprawy - Twoja męska twarz / nalepszy sposób na szybkie golenie

Forum

Twoja męska twarz

Wątek: nalepszy sposób na szybkie golenie

nalepszy sposób na szybkie golenie

Link do tego posta nalepszy sposób na szybkie golenie

Gosc

Gosc

W serwisie od dnia:
2009-07-17 16:24:32

ilość postów na forum:
130

znacie jakiś szybki sposób na golenie? mnie zawsze zajmuje to 15 minut, moze dlatego, że mam duzy zarost ale wiem, ze moi koledzy golą się w 2-3 min-jak golić sie tak szybko?
Link do tego posta sprawne golenie

casandra542

W serwisie od dnia:
2012-07-24 14:12:07

ilość postów na forum:
12

IP : 83.23.198.210

Wierze, ze szybciej mężczyzna może sie ogolić, golarką elektryczną, niż zwykłą. Jednak to kwestia, jaki długi jest zarost, elektryczną trzeba golić się codziennie.
Link do tego posta

Wellness0

W serwisie od dnia:
2016-09-03 11:14:22

ilość postów na forum:
413

IP : 109.125.200.208

Umyj i opłucz twarz, aby była naprawdę czysta, zanim sięgniesz po golarkę. Nie chcesz chyba, aby warstwa brudu i potu zatykała pory skóry. Unikaj też długich i gorących pryszniców. W przeciwnym wypadku Twoja skóra będzie rozgrzana, opuchnięta, spocona i niemożliwa do ogolenia .Najpierw przytnij wszystkie dłuższe włosy za pomocą trymera. W przypadku golenia na morko (również pod prysznicem) nałóż odrobinę pianki lub żelu do golenia. Teraz możesz zacząć działać. Wykonując koliste ruchy, rozpocznij golenie. Przesuwaj golarkę w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów lub w kierunku wzrostu włosów, jeśli masz wrażliwą skórę. Delikatnie napinaj skórę wolną ręką, aby ułatwić ostrzom golarki golenie, jednak nie napinaj jej nadmiernie i NIE dociskaj golarki zbyt mocno do skóry. Twoim celem jest zgolenie włosów, a nie górnej warstwy skóry.
polecam stronkę

https://100club.pl/
Link do tego posta

bogusl

W serwisie od dnia:
2018-10-08 10:06:18

ilość postów na forum:
5

IP : 91.223.64.111

super dzieki