Uroda.com / Forum / Medycyna / Medycyna estetyczna

Forum

Witamy na forum Uroda.com
W chwili obecnej przeglądasz nasze forum jako gość, co oznacza, że masz ograniczony dostęp do wielu funkcji, dyskusji, załączników i innych bezpłatnych usług naszego oprogramowania - dołącz do nas jeszcze dzisiaj!

Medycyna estetyczna

Wątki
Post / autor
Postów

Powiększanie ust

Dziewczyny, co sądzicie o metodzie powiększania ust warszawa kwasem hialuronowym? Czy to jest dobry i bezpieczny sposób na duże, seksowne usta? Czy istnieją jakieś przeciwskazania do tego zabiegu? Oraz czy kiedykolwiek słyszałyście o jakiś groźnych powikłaniach z nim związanych?
Przez: dejzii
Przyjaciółka korzystała z...
2015-07-31 11:20:02 przejdź do najnowszego posta
9

Zamiast operacji - próbowałyście tabletek na "porost" biustu?

Ostatnio w mediach pojawia się coraz więcej ogłoszeń i reklam dotyczących magicznych tabletek, które sprawią, że biust - dotychczas niewielki i nierzucający się w oczy - stanie się większy i jędrniejszy. Ma to być alternatywą dla kosztownych operacji oraz czasochłonnych masaży i innych nieingerujących chirurgicznie zabiegów. Co o tym sądzicie? Czy któraś z Was, dziewczyny i panie, próbowała już takich specyfików? Ja na przykład trafiłam na akcję promującą preparat o nazwie Bust'ello. Postanowiłam go wypróbować, choć zasadniczo odnoszę się krytycznie do wszelkich "cudów medycyny" itd. No ale jestem kobietą i jak każda kobieta chciałabym wyglądać... apetycznie. A do tej pory w rejonach biustu zawsze miałam z tym problem, bo moje niewielkie B raczej nie należy do zbyt widocznych. Nie żebym miała jakieś straszliwe kompleksy z tego powodu, bo z kompleksów już się jakiś czas temu wyleczyłam. Ale wiecie, jak to jest - jeśli można coś poprawić, nie wysilając się zanadto, to... czemu nie? Zaczęłam łykać tabletki i jestem już mniej więcej miesiąc po kuracji. A efekty? Nadal jestem sceptycznie nastawiona do cudów medycyny. Ale Bust'ello nie jest cudem. To po prostu preparat, który sprawił, że w staniku mam jakby trochę więcej. Oczywiście nie jest tak, że nagle z marnego B przeskoczyłam do miseczki "pełne" D. Ale obserwuję swoje ciało i widzę, że to, co do tej pory leciutko obwisało, podniosło się do góry i zaokrągliło apetycznie. Chciałabym zapytać Was, czy próbowałyście już takich kuracji? Jakie preparaty Wy stosujecie lub stosowałyście? Jakie były ich skutki, czy się utrzymały i czy w ogóle uważacie, że takie działanie ma sens? Moim zdaniem - podpartym obserwacjami w ciągu ostatniego miesiąca - ma sens, choć są też drobne minusy - tabletki pachną dość mocno ziołami i są duże, co sprawia, że trudno się je przełyka. No i nie są tanie. W moim wypadku jednak przeważają póki co korzyści z ich stosowania. A jak jest z Wami? Ja postaram się dalej raportować, co z moim biustem. W końcu to dopiero miesiąc. Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie - pozytywne, negatywne, instrukcje, na co zwrócić uwagę itd. :) Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. :)
Przez: Anula84
owszem spotkałam się z tego...
2011-07-19 21:56:08 przejdź do najnowszego posta
6

powiększanie piersi na Ukrainie

Niedawno dowiedziałam się o firmie MedicTrip, która proponuje usługi z zakresu turystyki medycznej na Ukrainie. Wśród swoich usług mają też korekcję piersi. Klinika jest we Lwowie, a ceny na stronie www.medictrip.com są rzeczywiście fantastycznie niskie (do 2500 zł na wszystkie rodzaje zabiegów na piersi!). Rozważam możliwość skorzystania z takiej opcji. Chciałam najpierw dowiedzieć się czy ktoś już coś słyszał o tej firmie i o jakości usług. Piszcie proszę co wiecie.
Przez: Gosiakrk
Też bym się bała...
2009-10-02 12:54:20 przejdź do najnowszego posta
13
do góry strony