Uroda.com / Forum / Medycyna - Masaże / Masaże bańkami chińskimi

Forum

Masaże

Wątek: Masaże bańkami chińskimi

Masaże bańkami chińskimi

Link do tego posta Masaże bańkami chińskimi

prada_marmolada

prada_marmolada

W serwisie od dnia:
2019-03-04 13:25:57

ilość postów na forum:
15

IP : 185.11.129.122

zastanawiam się nad wykonaniem takiego zabiegu w domu, bo powiem szczerze męczy mnie cellulit, a tu mimo że nie wygląda to lato się zbliża... :O i weź tu wyjdz z tym na dwór ;/ próbował ktoś tego cudeńka? duzo ludzi chwali, ale nie wiem czy to nie jest po prostu przereklamowane ;p
Link do tego posta

banieczka09

W serwisie od dnia:
2019-04-12 13:35:45

ilość postów na forum:
11

IP : 46.21.215.157

właśnie... ja wiele słyszałam o tej bańce ale jakoś nigdy się nie odważyłam. koniecznie daj mi znać, jak już pójdziesz na zabieg czy wyszło tak, jak myślałaś czy raczej wręcz odwrotnie - nic nie dało i jesteś rozczarowana. bo komentarzy w necie jest sporo, ale ja wychodzę z założenia, że czasem trzeba samemu spróbować :P
Link do tego posta

becialina

W serwisie od dnia:
2019-09-10 10:28:25

ilość postów na forum:
12

IP : 195.177.216.12

Dieta i uzupełnianie płynów - to są najważniejsze rzeczy przy walce z cellulitem. Jeżeli tego nie zmienisz to cellulit wróci. Takie zabiegi jak bańki to raczej uzupełnienie niż główna metoda.
Link do tego posta

Alex31

W serwisie od dnia:
2019-02-23 05:16:50

ilość postów na forum:
6

IP : 5.172.234.197

Dokładnie tak, więcej warzyw, owoców- tych odkwaszających organizm. Do tego woda mineralna- 1,5 litra dziennie minimum. Wygląd Twojej skóry na pewno się poprawi:) Możesz przy tym korzystać z masaży, np. za pomocą urządzeń do domowego użytku. Firma Casada ma bogaty wybór profesjonalnych masażerów, np. wibracyjnych albo jeszcze bardziej zaawansowanych, takich jak maty czy fotele masujące, wykorzystujące m.in.. technikę shiatsu.