Uroda.com / Forum / Medycyna - Dermatologia / Jak wyleczyć łupież pstry?

Forum

Dermatologia

Wątek: Jak wyleczyć łupież pstry?

Jak wyleczyć łupież pstry?

Link do tego posta Jak wyleczyć łupież pstry?

Yuna

Yuna

W serwisie od dnia:
2019-01-24 15:42:13

ilość postów na forum:
13

IP : 94.152.184.241

Ostatnio wyskoczyly mi na klatce piersiowej (i troche plecach) paskudne czerwone plamy ktorych nie dalo sie nijak ukryc ani pozbyc znanymi mi metodami. Oczywiscie okazalo sie, ze to nie są żadne przejciowe plamy tylko najzwyklejszy w świecie łupież pstry. Poki co smaruje się maścią na bazie ketokonazolu, ale efekt jest dla mnie nie do końca zadowalający. Co byście mi polecily na jego wzmocnienie i przyspieszenie? Wujek google mowi mi, że warto byloby wyprobować odpowiedni szampon, ale no wlasnie - jaki?

Z góry dziękuję ślicznie za pomoc <3
Link do tego posta

Aliszja

W serwisie od dnia:
2019-03-29 10:54:22

ilość postów na forum:
11

IP : 91.204.162.81

A myslalas cos o tym żeby sprawic sobie jakies emulsje albo wcierki? Z tego co kojarze to są takie na lupiez pstry.
Link do tego posta

Mrużka

W serwisie od dnia:
2019-05-21 11:10:41

ilość postów na forum:
16

IP : 89.73.17.29

użytkownik Aliszja napisał:

A myslalas cos o tym żeby sprawic sobie jakies emulsje albo wcierki? Z tego co kojarze to są takie na lupiez pstry.

Nawet na pewno są, ja bym polecala coś z pitorynianem cynku, do tego najlepiej jeszcze jakis płyn do skóry głowy i dobry szampon na wsparcie. Zreszta jak jest jakis producent produktow na lupiez pstry to powinien miec w swojej ofercie wszystko z wymienionych.
Link do tego posta

Yuna

W serwisie od dnia:
2019-01-24 15:42:13

ilość postów na forum:
13

IP : 46.29.20.115

No ok, to co polecacie? Ostatnio rozgladalam sie za tym co piszecie i trafilam na cos takiego jak Oityver w zestawie z szamponem, emulsja i wcierka do skory glowy. Oplaca sie cos takiego brac? Ile trzeba czekac na efekty?