Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje włosy / Skręt włosów

Forum

Skręt włosów

Link do tego posta Skręt włosów

marylu

marylu

W serwisie od dnia:
2021-02-19 11:38:00

ilość postów na forum:
5

IP : 109.70.100.35

Pytanko jakich produktów używacie do podkreślenia skrętu, Mam naturalnie kręcone ale chciałabym uzyskać efekt mocniejszego skrętu na głowie.
Link do tego posta

panda1

W serwisie od dnia:
2021-02-11 10:13:33

ilość postów na forum:
8

IP : 51.15.235.211

Ja wybrałam opcję bez spłukiwania taką odżywkę nabyłam ostatnio Sublime Curl. Skręt włósów na pewno zrobił się bardziej zdefiniowany, nie puszą się tak jak wcześniej. Polecił mi ją fryzjer. Jest dobrym produktem
Link do tego posta

marylu

W serwisie od dnia:
2021-02-19 11:38:00

ilość postów na forum:
5

IP : 185.220.101.204

użytkownik panda1 napisał:

Ja wybrałam opcję bez spłukiwania taką odżywkę nabyłam ostatnio Sublime Curl. Skręt włósów na pewno zrobił się bardziej zdefiniowany, nie puszą się tak jak wcześniej. Polecił mi ją fryzjer. Jest dobrym produktem

Patrzłam za tym produktem ale go nie widziałam myślisz, że gdzieś w drogeriach on line mogę go dostać?
Link do tego posta

panda1

W serwisie od dnia:
2021-02-11 10:13:33

ilość postów na forum:
8

IP : 185.65.205.10

użytkownik marylu napisał:

użytkownik panda1 napisał:

Patrzłam za tym produktem ale go nie widziałam myślisz, że gdzieś w drogeriach on line mogę go dostać?

Tak masz rację, tylko na necie go zamówisz, patrzyłam na różne strony drogerii internetowych i w sumie najtaniej masz tutaj https://www.notino.pl/rene-furterer/sublime-curl/. Poczekaj może jeszcze na jakąś promocję.

Informacje o forum

• Zarejestrowanych: 78735
  • Obecnie aktywnych: 2025
  • Regulamin forum: czytaj regulamin

Kontakt z moderatorem: Paulina Rogala - Wyślij wiadomość

Grupa zawiera nowe wiadomości na forum

Grupa nie zawiera nowych wiadomości na forum