Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje włosy / PROBLEM Z WŁOSAMI

Forum

Twoje włosy

Wątek: PROBLEM Z WŁOSAMI

PROBLEM Z WŁOSAMI

Link do tego posta PROBLEM Z WŁOSAMI

PYRA

PYRA

W serwisie od dnia:
2014-04-11 19:26:02

ilość postów na forum:
2

IP : 86.63.80.87

Ponieważ skończyły mi się już pomysły co mam zrobić z moimi włosami, szukam kogokolwiek kto mógłby mi cokolwiek doradzić.

Generalnie moje włosy nigdy nie były specjalnie rewelacyjne, średniej grubości, miękkie, ale lśniące i pięknie falowały się same zwłaszcza gdy była wilgoć w powietrzu. Ok 2009 zaczęły mi się strasznie przesuszać i być sinowate, straciły połysk i fale zniknęły na rzecz wysuszonych lekkich strąków. W 2010 zgłosiłam się do dermatologa, ponieważ przy każdy dotknięciu głowy włosy spadały wszędzie. Lekarz zalecił mi witaminy Merz Specjal i ogólnie osłabienie było spowodowane niby wiosną. Wiosna minęła, ba nawet i lato i zima...a włosów jakby ubyło. Stały się poszarpane i trudne w czesaniu. Nawet fryzjer stwierdził, że niezwykle plączą się. Badania krwi w normie, badanie tarczycy w normie, włosy z miesiąca na miesiąc mizerniały, wyglądają jak pióra u wyskubanej kury, kilka strąków wisi do łopatek a te krótsze leciutkie kleją się do głowy lub unoszą elektryzując się. Podnosząc kosmyki nie odpadaj w dół tylko sterczą do góry. Są bardzo lekkie, miękkie i cienkie, nadal przy myciu dużo ich ubywa. Czasami budzę się w nocy nerwowo, bo śni mi się że jestem już łysa, dotykam włosy a one są takie suche i martwe. Wypadają z cebulkami. 2013 założyłam dopinki. Było wspaniale przez rok czasu w ogóle nie myślałam o problemie z włosami aż do lutego tego roku, kiedy zaczęły mnie strasznie boleć włosy u nasady. Bolą przy każdym dotknięciu i są bardzo słabej kondycji. Jestem gotowa ściąć włosy na krótko mimo iż całe życie miałam długie włosy, niestety nie mogę patrzeć w lustro ponieważ przez te wiszące pozostałości po włosach widać wszystko co jest po drugiej stronie :(. Czy ma ktoś podobny problem??
Link do tego posta

parovka1

W serwisie od dnia:
2014-04-18 10:57:51

ilość postów na forum:
4

IP : 5.226.87.98

współczuje Ci, bo włosy to dsla kobiety skarb i jedyne co moge Ci doradzić bazując na własnych doświadczeniach, to kup sobie w aptece kapsułki \"selen i cynk\", jak wyguglujesz to mają takie opakowanie niebiesko-żółte. ja brałam to miesiąc, internistka tez mi doradziła kupić sobie szampon z czarnej rzepy. W ogóle może powinnaś iść do trychologa, żeby zbadał Ci włosy ?
Link do tego posta

PYRA

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
2

Witam,
Jestem po badaniach hormonów - stety -niestety w normie, czyli szukaj igły w stogu siana, mam już namiary do trychologa z Poznania, bo tam mam najbliżej. Obawiam się, że to będzie nabijanie komuś kasy a problem nadal będzie nierozwiązany. Oczywiście spróbuję ale coraz bliżej mi do fryzjera :płacze:
Link do tego posta

Ptasimozdzek

W serwisie od dnia:
2014-05-27 23:53:20

ilość postów na forum:
3

IP : 87.207.234.140

Możliwe, że masz dużo stresu - to niestety bardzo wpływa na włosy. Nie wiem co Ci mogę pomóc, ale gdy ja miałam kiedyś problem z wypadającymi włosami, polecono mi użycie nafty oczyszczonej - można dostać w aptece. pomogło po 1 razie, ale u Ciebie problem może być zupełnie innej przyczyny, więc nie wiem jak będzie.
Link do tego posta

Klaudina

W serwisie od dnia:
2013-10-07 18:29:37

ilość postów na forum:
23

IP : 89.231.223.72

Może spróbuj żel stymulujący odrastanie włosów BiovaxMed?
Zdjęcia
Link do tego posta

PYRA

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
2

No i już wszystko wiadomo, problem - cukrzyca, od dwóch miesięcy jestem na diecie bezglutenowej, zgubiłam już z dobre 6 kg :D
Po trzech tygodniach diety i połykania jodu i witaminy D zauważyłam pewnego dnia, ze przy myciu wypadły mi 3 włosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do dnia dzisiejszego zauważam, że przy myciu tracę do 10 włosów, raz jest ich 7, innym razem 11, 2, 5, ale nigdy nie więcej. Przy czesaniu 2-5. Oczywiście w ciągu dnia też widzę, że zaplątał się jakiś włosek na ubraniu, ale ogólnie dramat zatrzymany. W czerwcu ścięłam włosy do ramion. Teraz powoli odrastają. Nie farbuję, każdego dnia muszę jednak je myc ponieważ jest ich naprawdę mało i przylegają do głowy. Włosy naturalnie suszę, zauważyłam, że zaczęły się samoistnie układać w duże loki i bujają się przy ruchu głową. Przypomniało mi się jak wspaniale jest mieć uczucie ciężkości włosów.
Jeśli macie pytania dziewczyny, jeśli chcecie odzyskać swoje włosy i swoją figurę piszcie, jestem żywym przykładem, że w 2 miesiące można rozpocząć widoczne zmiany :)
Link do tego posta

bezniku

W serwisie od dnia:
2015-11-04 09:12:37

ilość postów na forum:
2

IP : 31.179.74.79

Ja miałam problem z włosami - wypadały i były matowe. Żadne płukanki i szampony nie pomagały. Poza tym codziennie prostuję włosy więc chyba to też im za bardzo nie służy. Ponieważ wszystkie kosmetyki zawiodły postanowiłam szukać rozwiązania w medycynie naturalnej - kupiłam regenerująca maskę do włosów przygotowywana na zamówienie (dostępna na https://ajurwedablog.wordpress.com/) . Po 4 tyg zauważyłam, że włosy mniej wypadają, są mocniejsze i bardziej lśniące. Cena kuracji jest niska a efekt widać naprawdę szybko. Polecam.
Link do tego posta

Olszunia

W serwisie od dnia:
2016-01-08 00:01:36

ilość postów na forum:
6

IP : 89.78.13.39

Jak macie poważne problemy, to najlepiej iść do lekarza o specjalności trychologia. Znacie?