Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje włosy / olejowanie włosów :)

Forum

Twoje włosy

Wątek: olejowanie włosów :)

olejowanie włosów :)

Link do tego posta olejowanie włosów :)

amadax3

amadax3

W serwisie od dnia:
2012-12-22 18:46:27

ilość postów na forum:
16

IP : 31.63.238.47

Od pewnego czasu jest "szał" na olejowanie włosów i dlatego ja też spróbowałam. Używam olejku z Alttery, który jest do kupienia w rossmanie za 15 zł i przeznaczony jest do ciała :) olejek rycynowy, olejek łopianowy. Nakładam na mokre włosy na 2 - 5 h przed myciem. Efekty po dłuższym stosowaniu są zadawalajace. Włosy błyszczące, zdrowie, mocne :) A może wy macie jakieś przygody z olejowaniem ? Jakich olejków używanie?
Link do tego posta Olejkowanie włosków

ruda20

W serwisie od dnia:
2012-12-25 10:26:11

ilość postów na forum:
1

IP : 78.9.62.66

Ja używam olejku Syoss, Beauty Elixir Absolute Oil jest świetny nakładam go na wilgotne włosy rozczesuję, suszę i układam, włosy są gładkie i lekkie. Bałam się, że będą tłuste i ciężkie, nic podobnego to najlepszy olejek jaki stosowałam polecam wam go z całego serca moje drogie panie ;)
Link do tego posta

komiczka

W serwisie od dnia:
2012-12-01 13:29:36

ilość postów na forum:
21

IP : 81.219.156.45

Też ostatnio często słyszę o olejowaniu i kusi mnie by spróbować, bo podobają mi się takie lejące i lśniące włosy :) Chętnie dowiem się jeszcze więcej!
Link do tego posta

krolowa_anglii

W serwisie od dnia:
2012-12-19 13:52:58

ilość postów na forum:
19

IP : 80.55.46.14

hahaha, jak slysze o olejkach - zwlaszcza rycinowym - to zaraz przypomina mi sie scena z ksiazki "nigdy w zyciu" Grocholi, kiedy glowna bohaterka, na codzien pracujaca w poradniku gazetowym najpierw poleca, ktorejs z czytelniczek jej dzialu wlasnie taki olejek na wlosy, a potem sama postanawia przekonac sie jak on dziala... (bo przeciez taki genialny..!) efekt..? tak natluszcza sobie wlosy, ze potem nie moze tego nadmiaru tluszczu sie pozbyc..!;D
Link do tego posta

beksiątko

W serwisie od dnia:
2013-06-13 13:38:50

ilość postów na forum:
2

IP : 78.30.68.213

Też się czaję na ten olejek a póki co używam olejku migdałowego też jest super