Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje włosy / Łamliwe końcówki włosów

Forum

Twoje włosy

Wątek: Łamliwe końcówki włosów

Łamliwe końcówki włosów

Link do tego posta Łamliwe końcówki włosów

prada_marmolada

prada_marmolada

W serwisie od dnia:
2019-03-04 13:25:57

ilość postów na forum:
15

IP : 178.255.45.135

Cześć wszystkim włochatym :)

Mam od długiego czasu problem z zapuszczeniem włosów - końcówki włosów przy twarzy w okolichach ranion mam zawsze rozwalone, syche i serio nie wiem co mam z nimi robić. Zawsze staram się nakładać jakieś zabezpieczenie na końcówki włosów (zazwyczaj to olej), tylko naturalne szampony i maseczki, a i tak wychodzi jak wychodzi, że włosy przez to, ze są takie brzydkie mam do ramion ;/ Zmagał się ktoś z takimi cudami? Co zrobić? Jakieś pomysły? :D
Link do tego posta

Katja_K.

W serwisie od dnia:
2019-03-13 11:57:40

ilość postów na forum:
7

IP : 178.216.201.92

A jakie nosisz gumki do włosów? Jeżeli jakieś takie z metalowymi elementami to one mogą być przyczyną. Do tego postaraj się kłaść spać np. w koku, bo włosy wtedy dostają mniej w \"kość\" :)
Link do tego posta

amelia123

W serwisie od dnia:
2019-04-23 12:33:40

ilość postów na forum:
2

IP : 91.242.58.78

Wiele osób poszukuje cudownego specyfiku, który pomoże im zahamować wypadanie włosów. Ta uporczywa dolegliwość to coraz częstszy problem wśród osób obu płci w różnym wieku. Przyczyną wpadania włosów może być ich niewłaściwe traktowanie oraz nieodpowiednie kosmetyki do włosów. Jak i również włosy mogą wypadać od ciągłego stresu, przebytej chorobie lub od przyjmowania niektórych leków. Uboga dieta w żelazo i witaminy również może się przyczynić do tego, że włosy będą wypadać. Na pomoc mogą przyjść nam specjalistyczne szampony, które dostępne są w naszej hurtowni https://otowlosy.pl/szampon-na-wypadajace-wlosy dzięki właściwie dobranym składnikom zatrzymają proces, a nawet sprawią, że gęsty włos powróci.
Link do tego posta

Skarpetka

W serwisie od dnia:
2019-05-18 10:56:13

ilość postów na forum:
1

IP : 46.134.85.36

Hey u mnie problem z wlosami pojawil sie jakies 4 miesiace temu. Mama polecila mi lotion vitapil. Mam zamiar zakupic i stosowac. Slyszalam tez ze sa tabletki. Czy ktoras z was dziewczyny stosowala moze ten produkt ? Jakie skutki ? Czy to naprawde dziala ?