Forum

szare pięty

Link do tego posta szare pięty

Szalik1981

Szalik1981

W serwisie od dnia:
2009-07-24 11:09:13

ilość postów na forum:
13

Codziennie statam sie uzywać skrobaczki do pięt a poźniej je smarowac kremem.Jednak jak tylko wyjdę z domu (tzn. np dotrę do pracy) "rogi" pięt robią się szare, zrogowaciałe jakbym ich nigdy nie pielęgnowała. no po prostu wygląda to okropnie. Skóra nie jest wysuszona tylko wygląda beznadziejnie. Macie jakies sposoby na codzien, wiadomo ze nie bede latała na pedicure 3 razy w tyg.

Gabi85

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:48:21

ilość postów na forum:
29

Ja też tak mam:( Myślałam ostatnio o zakupie tarki do stóp, myslicie, że będzie ona lepszaniż pumeks?? Czy nie dziaął zbyt agresywnie na stopy?

Szalik1981

W serwisie od dnia:
2009-07-24 11:09:13

ilość postów na forum:
13

Jak jestem w PL na urlopie chodzę na pedicure z frezarka(świetne efekty!!)a domowo używam tarki dwustronnej Scholl(tej pękatej,biało-niebieskiej),do tego codziennie jakikolwiek krem do stóp...Teraz mam urlop i sporo łażę więc piętki stwardniały ale za 3 dni na pedicure idę więc będą ładniejsze :)

RozaWarszawa

W serwisie od dnia:
2009-07-24 11:21:53

ilość postów na forum:
7

spij w skarpetkach, jesli nosisz klapki, to staraj sie nie zakladac ich dwa dni z rzedu, codziennie smaruj stopy kremem nawilzajacym (moze byc to nawet krem do rak, jesli ci odpowiada) i nie przesadzaj z pumeksem ani tarka, bo zacznie ci tak narastac, ze sie zalamiesz. masz zwyczajnie bardzo sucha skore, jak wiekszosc kobiet latem.

mamba090

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:49:38

ilość postów na forum:
23

Ja dostałam poradę w aptece na temat pielęgnacji pięt i jestem baardzo zadowolona. Oto przepis: moczę stopy w soli zmiękczajacej zrogowaciały naskórek, potem tarką ścieram mokry jeszcze naskórek (tarka nie może być metalowa bo szarpie skórę), na noc wcieram w całe stopy maść Gehwol (szruden). Owijam na 15 min. stopy folią. Potem ściągam folię ,nie wycieram kremu i zakładam skarpetki do spania rano skóra na stopach jest delikatna i miękka. Jeśli piety są w złym stanie to trzeba zabawę powtórzyć.Jest z tym troche zabawy ale warto. Ja po takiej kuracji smaruję stopy już tylko rano innym kremem. Polecam

P.S krem kupiłam oczywiście w aptece

Iga84

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:51:13

ilość postów na forum:
35

Wszystkie porady bardzo słuszne, nie zapominaj tylko, że ta zgrubiała skóra na piętach to naturalna reakcja obronna organizmu -- na wypilingowanej, wyfrezarkowanej, wytarkowanej i wypumeksowanej oraz złuszczonej do żywego kwasami stopie nie dałoby się chodzić! Generalnie jest tak, że im bardziej trzesz, tym bardziej organizm się broni i chroni, produkując tym więcej zgrubiałej skóry.

Link do tego posta

Anna01

W serwisie od dnia:
2009-11-02 11:36:26

ilość postów na forum:
8

użytkownik mamba090 napisał:

Ja dostałam poradę w aptece na temat pielęgnacji pięt i jestem baardzo zadowolona. Oto przepis: moczę stopy w soli zmiękczajacej zrogowaciały naskórek, potem tarką ścieram mokry jeszcze naskórek (tarka nie może być metalowa bo szarpie skórę), na noc wcieram w całe stopy maść Gehwol (szruden). Owijam na 15 min. stopy folią. Potem ściągam folię ,nie wycieram kremu i zakładam skarpetki do spania rano skóra na stopach jest delikatna i miękka. Jeśli piety są w złym stanie to trzeba zabawę powtórzyć.Jest z tym troche zabawy ale warto. Ja po takiej kuracji smaruję stopy już tylko rano innym kremem. Polecam
P.S krem kupiłam oczywiście w aptece

Popękany i szorstki naskórek pielęgnuje się wyłącznie tłustym kremem lub maściom z zawartościom mocznika. Bardzo dobre efekty daje schrunden maść GEHWOL lub preparaty z serii FLEXITOL. Krem nawilżający spowoduje,że stopy będą domagać się coraz większej ilości nawilżania. Do usuwania zrogowaciałego naskórka polecam używać dwustronnej tarki. Pumeks oraz żyletka są już przeżytkiem. Pumeks jest siedliskiem zarazków, a żyletka zbyt inwazyjna. Dobrze jest przynajmniej raz w tygodniu wykonać gruboziarnisty piling. Ponadto polecam wykonać pedicure frezarką raz na 3-4 tygodnie.
Link do tego posta

Minerwa

W serwisie od dnia:
2010-04-29 21:22:19

ilość postów na forum:
31

IP : 83.9.66.193

polecam kosmetyki ALLPRESAN
Link do tego posta Skarpetki 7 DAY PEEL

7daypeel

W serwisie od dnia:
2013-07-24 13:10:35

ilość postów na forum:
6

IP : 81.219.117.140

Skarpetki 7 DAY PEEL to wynalazek, dzięki któremu Twoje stopy staną się gładkie i miękkie. Mają działanie podobne do pedicure i peelingu. W pełni usuwają zrogowaciały i suchy naskórek oraz eliminują stwardniałe odciski. Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu. Kuracja trwa 7 dni podczas, której złuszczany jest zrogowaciały naskórek. Odpowiedzialne są za to kwasy o działaniu złuszczającym (glikolowy, mlekowy, salicylowy, cytrynowy i mocznik), które w pełni regenerują skórę stóp pozostawiając ją świeżą, zdrową i elastyczną na 6 - 7 tygodni. CENA to 79zl

DZIAŁA NA 100%

http://www.7daypeel.com/