Uroda.com / Forum / Cała Ty - Twoje stopy / Jak miec zadbane stopy ??

Forum

Twoje stopy

Wątek: Jak miec zadbane stopy ??

Jak miec zadbane stopy ??

Link do tego posta Jak miec zadbane stopy ??

Bluezwz

Bluezwz

W serwisie od dnia:
2009-07-24 10:56:16

ilość postów na forum:
6

post moderowany

jest jakiś sposób na zadbane stopy ? co robić żeby miec zadbane stopy ? czy normalne kemy do pielęgnacji stóp wystarczą? czy trzeba robić jakieś specjalne kąpiele?
Link do tego posta

Bombel

W serwisie od dnia:
2009-10-16 23:02:47

ilość postów na forum:
65

IP : 91.150.221.148

moczenie stóp i kąpiele w specjalnych solach działają świetnie, do tego dobry krem i ładny manicure i masz piękne stópki. dla mnie bardzo ważny jest manicure, naturalne paznokcie albo kiepski manicure mogą sprawić ze nawet najładniejsze stopy będa wygladaly brzydko.
Link do tego posta

śnieżynka

W serwisie od dnia:
2010-05-07 08:10:54

ilość postów na forum:
63

IP : 83.7.229.199

Moczyć regularnie ścierać naskórek ( tylko nie za często) robić peelingi i kremować. To są moje sposoby, żeby mieć piękne stopy.
Ale myślę, że najważniejsze w pielęgnacji jest wybór odpowiednich kosmetyków.
Myślę, że dobre kremy mogą zdziałać cuda. Ja przymierzam się do kupna takiego kremu http://aanatural.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=5&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=39 może któraś z was już go używała ??
Link do tego posta

kasiakasia

W serwisie od dnia:
2011-03-19 22:27:51

ilość postów na forum:
263

IP : 31.128.17.12

Regularny peeling, stosowanie kremów do stóp, kąpiele w soli na pewno wpłyną na zadbany wygląd Twoich stóp. Oczywiście zadbane paznokcie, to też element atrakcyjności Twoich stóp nie można o nich zapominać.
Link do tego posta

motylka

W serwisie od dnia:
2013-07-16 11:23:57

ilość postów na forum:
14

IP : 89.67.162.45

użytkownik śnieżynka napisał:

Moczyć regularnie ścierać naskórek ( tylko nie za często) robić peelingi i kremować. To są moje sposoby, żeby mieć piękne stopy. Ale myślę, że najważniejsze w pielęgnacji jest wybór odpowiednich kosmetyków. Myślę, że dobre kremy mogą zdziałać cuda. Ja przymierzam się do kupna takiego kremu http://aanatural.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=5&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=39 może któraś z was już go używała ??

A czemu nie powinno się stóp ścierać za często? To jaka jest optymalna częstotliwość? I co bardziej polecacie - tarkę czy pumeks? Bo ja zwykle stosuję pumeks, a później kremuję stopy i śpię w skarpetach, ale i tak moje stopy nie są idealnie gładkie.
Link do tego posta

bluepearl

W serwisie od dnia:
2012-12-12 13:54:39

ilość postów na forum:
65

IP : 31.0.80.169

Ja tam ścieram wtedy, kiedy widzę i czuję, że powinnam. Sięgam raczej po pumeks i zawsze na mokro, bo to w moim przypadku najlepsza metoda. Stosuję kremy, od czasu do czasu peelingi i maski. Z efektami bywa różnie, bo kosmetyk kosmetykowi nierówny. A tak z innej bajki, to ostatnio zastanawiam się, czy by nie sięgnąć po takie ścierające urzązenie scholla, które teraz wszędzie reklamują. Wpadło mi w oko w telewizji i \"chodzi za mną\" już chyba z tydzień. A może któraś ma? Jakieś opinie? Warto?
Link do tego posta

Merry

W serwisie od dnia:
2011-09-26 08:14:40

ilość postów na forum:
14

IP : 31.174.61.132

użytkownik bluepearl napisał:

Ja tam ścieram wtedy, kiedy widzę i czuję, że powinnam. Sięgam raczej po pumeks i zawsze na mokro, bo to w moim przypadku najlepsza metoda.

Ja postanowiłam zrezygnować z tej metody przede wszystkim ze względów higienicznych. Na mokrym pumeksie strasznie mnożą się bakterie, przeszłam na metodę na sucho.

A tak z innej bajki, to ostatnio zastanawiam się, czy by nie sięgnąć po takie ścierające urzązenie scholla, które teraz wszędzie reklamują. Wpadło mi w oko w telewizji i \"chodzi za mną\" już chyba z tydzień. A może któraś ma? Jakieś opinie? Warto?

Nie wiem czy z innej bajki czy nie ale według mnie ta tarka jest super. Można ją stosować po kąpieli \" na sucho\". Wygładza skórę na stopach. Zaraz po jej zastosowaniu nakładam krem i mam spokój.
Link do tego posta

bluepearl

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
65

IP : 83.31.189.90

A efekty? Po jakim czasie trzeba powtórzyć zabieg? Ciekawi mnie coraz bardziej ta tarka.
Link do tego posta

Merry

W serwisie od dnia:
2011-09-26 08:14:40

ilość postów na forum:
14

IP : 178.235.219.251

A efekty? Po jakim czasie trzeba powtórzyć zabieg? Ciekawi mnie coraz bardziej ta tarka.

Ja mam duże problemy ze stopami. Przez jakiś miesiąc stosowałam raz na tydzień. Teraz raz na półtora lub dwa tygodnie.
Link do tego posta

bluepearl

W serwisie od dnia:

ilość postów na forum:
65

IP : 5.172.224.107

A ja jestem po dwóch stosowaniach dopiero (tak! kupiłam sobie) i muszę powiedzieć, że bardzo fajnie się ten pilnik sprawdza. Nie widzę większej różnicy porównując z efektem po salonie. Bardzo fajna sprawa.
Link do tego posta

zakluczona

W serwisie od dnia:
2015-11-19 12:59:13

ilość postów na forum:
3

IP : 104.131.14.167

Ja w sumie przez przypadek trafiłam na taki wpis na blogu http://przepisnamlodosc.pl/top-lista-sposoby-na-naturalny-pedicure/ jak miec naturalny pedicure :D I powiem wam, że to działa :)